VALVOLINE 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
ALL-CLIMATE 5W40
Nr artykułuOIL-2136
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
ALL-CLIMATE C3 5W40
Nr artykułuOIL-2139-6584
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
MAXLIFE SYNT 5W40
Nr artykułuOIL-2153
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Czasami droższy znaczy oszczędniejszy…

Kiedy stajemy przed wyborem oleju silnikowego możemy brać po uwagę wiele czynników, które umożliwią nam dokonanie właściwego wyboru. Różni użytkownicy samochodóœ zwracają uwagę na odmienne parametry. Jeśli chodzi o oleje przeznaczone do zapewnienia właściwego smarowania naszych jednostek napędowych, bez wątpienia jednym z najważniejszych czynników powinna być jakość produktu. Kiedy chcemy zapewnić naszemu silnikowi ochronę przed przedwczesnym zużyciem i lepsze parametry, a co za tym idzie osiągi, na pewno nie powinniśmy się sugerować jedynie końcową ceną oferowanego nam produktu. Jakość kosztuje, ale na dłuższą metę zapewnia również oszczędności. Dobrze wiedzą o tym użytkownicy samochodów, którzy choć raz musieli finansować generalny remont swojego silnika.

Valvoline 5W-40 - dlaczego właśnie ten, a nie inny?

Oleje silnikowe z serii Valvoline 5W-40 to produkty w pełni syntetyczne. Zostały skrupulatnie zaprojektowane w celu zapewnienia jak najlepszego środowiska pracy wysokoprężnych jednostek diesla i nie tylko. Zastosowanie specjalnie dostosowanych komponentów i uszlachetniaczy sprawia, że silnik zalany olejem Valvoline poddany jest doskonałej ochronie podczas uruchamiania na zimno, a co za tym idzie, również w pierwszych minutach pracy jednostki napędowej. Wzięto też pod uwagę, że ma on zwiększać trwałość uszczelek, tak, by zapobiegać niepożądanym wyciekom oleju, by nie utleniał się, zmniejszał zużycie paliwa, a także samego oleju. Zastosowanie oleju Valvoline zapobiega również powstawaniu osadów, które oczywiście w żadnej jednostce nie są pożądane.

Oleje silnikowe marki Valvoline dostępne w sklepie internetowym

Zarówno oleje silnikowe z serii Valvoline 5W-40, filtry oleju, uszczelki, jak i wiele innych dodatków usprawniających pracę silnika z łatwością możesz zamówić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.