VW ORIGINAL Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky

Szczególny produkt dedykowany

  

Jednym ze specjalnie dedykowanych do danej marki olejów jest z pewnością ten, który w naszym sklepie internetowym można znaleźć w grupie VW Original. To z pewnością szczególny produkt zasługujący na zainteresowanie właścicieli samochodów takich marek jak wspomniany w nazwie Volkswagen. Korzyści na tym się jednak nie kończą. Omawiany produkt zalecany jest również do nowoczesnych silników standardowo montowanych w samochodach takich jak Seat, Skoda czy Audi.

 

Odkryj specyficzną moc uszlachetniających komponentów

  

Jak powszechnie wiadomo większość olejów silnikowych dostępnych na rynku posiada specjalnie dobrane pakiety dodatków uszlachetniających. To właśnie one nadają produktom odrębny charakter, unikalną specyfikę i jedyne w swoim rodzaju przeznaczenie. Przeciętny użytkownik nie powinien się więc ograniczać do rozróżniania między pełnym syntetykiem, półsyntetykiem, a olejem mineralnym. Warto więc zasięgnąć informacji i poza podstawowymi cechami produktów dostrzec całą gamę parametrów, które sprawiają, że dany olej jest odpowiedni właśnie do naszego silnika. W grupie VW Original można znaleźć między innymi oleje opracowane pod kątem zmniejszenia obciążenia kanału dolotowego FSI. Zastosowane dodatki podwyższają na przykład skuteczność filtra cząstek stałych. Stosowanie dedykowanego oleju VW Original pozwala dodatkowo podnieść wydajność silnika przy jednoczesnym zachowaniu pełnej ochrony poszczególnych jego podzespołów.

 

VW Original - dedykowany olej silnikowy na wyciągnięcie ręki

 

Zarówno wysokiej jakości oleje silnikowe z grupy VW Original, jak również wiele innych akcesoriów serwisowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania samochodu z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.