TOTAL 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
Classic 5W-40
Nr artykułuOIL-1387-6430
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Quartz Ineo MC3 5W-40
Nr artykułuOIL-1392
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ 9000 5W-40
Nr artykułuOIL-320
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
CLASSIC C3 5W-40
Nr artykułuOIL-2124-6562
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Total - producent doskonałej jakości produktów smarnych

Total cieszy się bogatym doświadczeniem nie tylko w przemyśle naftowym, ale również w produkcji doskonałych środków smarnych. Przedsiębiorstwo działa na rynku już od roku 1924 i cieszy się sprzedażą prowadzoną w ponad 130 krajach na całym świecie. Sukces firma zawdzięcza między innymi polityce nastawionej na osiąganie wysokiej jakości wytwarzanych produktów, a także nastawieniu na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nadążyć za szybko rozwijającym się segmentem motoryzacyjnym. W tym celu przeprowadza się restrykcyjne kontrole jakości, które pozwalają na tworzenie bardzo dobrych środków smarnych z przeznaczeniem do różnych rodzajów silników i potrzeb użytkownika.

Total 5W-40 - syntetyki z najwyższej półki

Oleje silnikowe z serii Total 5W-40 to produkty o różnym zastosowaniu cechujące się bardzo dobrą jakością. W grupie tej umieściliśmy produkty smarne zarówno do silników benzynowych, jak również do wykonanych w nowoczesnej technologii wysokoprężnych silników diesla. Oleje te zapewniają doskonałą ochronę w niskim zakresie temperatur, czyli zwłaszcza w pierwszej fazie rozruchu jednostki napędowej. Ponadto wydłużają cykle pomiędzy wymianami, ale stale zapewniają odpowiednie smarowanie i doskonałą ochronę wszystkich części silnika, które tego wymagają. W ten sposób odpowiedni wybór oleju skutecznie wydłuża żywotność poszczególnych elementów silnika.

Oleje silnikowe marki Total dostępne w sklepie internetowym

Różne oleje silnikowe z serii Total 5W-40 przeznaczone zarówno do silników napędzanych benzyną oraz olejem napędowym, filtry oleju, jak i wiele innych produktów usprawniających pracę silnika z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę oraz fachowe doradztwo.