TOTAL 10W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
Classic 10W-40
Nr artykułuOIL-1386
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Quartz Diesel 7000 10W-40
Nr artykułuOIL-1390-6350
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ 7000 10W-40
Nr artykułuOIL-252
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ D 7000 10W-40 (SN)
Nr artykułuOIL-2131-6571
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zapewnij silnikowi smarowanie przez cały rok

Przy codziennej eksploatacji auta w środowisku miejskim, jak i podczas pokonywania dalekich tras ważne jest dobre nasmarowanie części silnikowych, żeby samochód prowadziło się szybko, płynnie i oszczędnie. Umożliwi Ci to wysokiej jakości mieszanka destylatu ropy naftowej, uszlachetniona związkami dyspersyjnymi, antykorozyjnymi i polimerami odpowiadającymi za skuteczne smarowanie silnika. Wskutek smarowania wykazuje ona korzystne działanie na wydajność pracy tłoczków, wału korbowego i innych elementów mechanicznych.

Ich płynna praca pozwala na uzyskanie lepszych osiągów

Total 10W-40 to półsyntetyk o zmniejszonym tarciu, a ponadto umożliwia on długotrwałą eksploatację samochodu z rzadszymi interwałami wymiany oleju z powodu wzbogacenia cieczy w związki zapobiegające starzeniu się zawiesiny. Użytkownicy jako walor tego półsyntetyku podkreślają również jego odporność termiczną. Tzn. że zarówno zimą, jak i latem działa on skutecznie, zachowując optymalną lepkość zależnie od panujących temperatur. Ten całoroczny olej został przeznaczony do użytku w samochodach osobowych i posiada dopuszczenia: ACEA A3ACEA B4API CFAPI SL

Produkty Quartza zastosujesz też w mercedesie

Bogata gama produktów firmy Quartz znajduje zastosowanie w volkswagenach, BMW, mercedesach i francuskich markach aut. Poza tym są to oleje o doskonałych właściwościach ochronnych, więc sprawdzają się zarówno w silnikach benzynowych, jak i Diesla. Seria Total 10W-40 7000 Energy idealnie pasuje do silników z katalizatorem, wielozaworowych i wysokoprężnych. Jeśli szukasz niskopopiołowych zawiesin do swojego auta, zobacz półsyntetyki, syntetyki i oleje mineralne dostępne online w sklepie Olej-silnikowy24.pl.