TOTAL QUARTZ INEO Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
QUARTZ INEO MC 3 5W-30
Nr artykułuOIL-158-1460
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Postaw na zawiesiny o wysokiej skuteczności działania

Chroń silnik swojego samochodu z nowoczesnymi cieczami powstałymi wskutek destylacji ropy naftowej i uszlachetniania destylatu, który dzięki zawartości poliestrów i polimerów tworzy ochronną warstwę, zmniejsza tarcie, czyni pracę poszczególnych bloków silnika lekką i wydajną. Produkty z serii Total QUARTZ-INEO sprawdzają się przy każdym stylu jazdy zarówno przy niskich temperaturach zimą, jak i wysokich – latem. Syntetyczne i półsyntetyczne ciecze produkowane w dzisiejszych czasach zawierają specjalne dodatki, które są odpowiedzialne za: zmniejszenie tarcia, efektywne smarowanie, zgodność z wymogami ochrony środowiska, redukcję zużycia paliwa, oczyszczanie zawiesiny wskutek dyspersji, długi okres użytkowania produktu, odporność termiczną.

Unikalne właściwości ochronne nie tylko wobec silnika

Technologia LOW SAPS wpływa na oczyszczanie filtra cząstek stałych (DPF) i jego drożność, aby przepływ cieczy pozostał swobodny. Ponadto oznacza niską zawartość popiołu. Do tego syntetyk Ineo ECS posiada system kontrolny, aby zminimalizować zanieczyszczenia, przyczynia się do redukcji paliwa, dwutlenku węgla i wpływa korzystniej na środowisko w stosunku do innych olejów obecnych na rynku. Oczyszczanie silnika i nasmarowanie tłoków, przepustnic i innych ruchomych części podczas rozruchu odbywa się błyskawicznie, a warstwa związków polimerycznych zapewnia działanie ochronne przez cały okres eksploatacji Total QUARTZ-INEO.

Oleje o niskim tarciu wpływają na polepszenie osiągów

Gdy silnik chodzi sprawnie i lekko, jazda staje się przyjemnością, a Ty możesz pozwolić sobie na dynamiczny styl jazdy, jak i na oszczędności oraz rzadszą wymianę płynu. Zapewnij swojemu samochodowi dobrą ochronę przed zatarciem, korozją i przegrzaniem, wybierz niskopopiołowe syntetyki, półsyntetyki lub zawiesiny mineralne w sklepie w całości poświęconym zagadnieniom z tej branży na Olej-silnikowy24.pl.