TOTAL Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

31 produtky
QUARTZ 9000 5W-40
Nr artykułuOIL-320
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ INEO MC 3 5W-30
Nr artykułuOIL-158
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ 5000 15W-40
Nr artykułuOIL-174
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
QUARTZ INEO LONGLIFE 5W-30
Nr artykułuOIL-222-1459
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
CLASSIC 15W-40
Nr artykułuOIL-2095
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
CLASSIC 5W-30
Nr artykułuOIL-2096-6461
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Silnik silnikowi nierówny. Indywidualne zapotrzebowanie…

Smarowanie jest nieodzownym warunkiem efektywnej pracy silnika spalinowego. Jednak aby ten mógł zachowywać swoją stuprocentową sprawność jak najdłużej nie wystarczy zastosować jakikolwiek olej, który po prostu zapewni poślizg ruchomych części silnika. Aby ten mógł działać o wiele dłużej i sprawniej, a przy tym spełniać dodatkowe wymagania użytkownika wiodący producenci olejów silnikowych prowadzą zaawansowane badania laboratoryjne w celu tworzenia odpowiednich formuł. Każdy oferowany ostatecznie olej silnikowy został zaopatrzony w odpowiednie dodatki uszlachetniające, które są nieodzowne do tego, aby każdemu silnikowi zapewnić odpowiednie środowisko pracy.

Dlaczego wybrać produkty smarne i oleje silnikowe marki Total?

Total to przede wszystkim różnorodność. Producent przygotował szeroką gamę produktów, dzięki której każdy użytkownik może zapewnić odpowiednie smarowanie swojej jednostki napędowej. Ze względu na różnorodne potrzeby silników montowanych w naszych pojazdach, ze względu na zróżnicowane ich zużycie i stosowanie odmiennych rodzajów paliwa, a także użytkowanie pojazdu w zróżnicowanych warunkach klimatycznych kwestia wyboru nie jest czymś, co moglibyśmy lekceważyć. Dlatego Total stawia na różnorodność. Jeśli stworzono silnik o jakiejś szczególnej specyfikacji, produkty zapewniające jego prawidłowe smarowanie na pewno są dostępne w ofercie sprzedażowej francuskiego producenta. Jeśli więc cenisz sobie indywidualne podejście, a przy tym stawiasz na wysoką jakość oleju silnikowego i innych niezbędnych akcesoriów, z pewnością powinieneś wybrać produkty opatrzone znakiem markowym Total.

Oleje silnikowe i inne akcesoria dostępne w naszym sklepie

Zarówno oleje silnikowe Total, jak i wiele innych niezbędnych akcesoriów użytkowych z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zawsze zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.