SHELL Olej zamów online w korzystnej cenie

19 produtky
Helix HX7 Professional AV 5W-30
Nr artykułuOIL-604-2257
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AV-L 0W-30
Nr artykułuOIL-603-2253
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra ECT 0W-30
Nr artykułuOIL-792-2620
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AR-L 5W-30
Nr artykułuOIL-787-2604
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix HX5 15W-40
Nr artykułuOIL-784
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 5W-30 ECT C3
Nr artykułuOIL-794-2627
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Ciągły rozwój.

Blisko dwa wieki istnienia pozwoliły firmie Shell stworzyć i rozwinąć dobre praktyki zarówno w procesie produkcji jak i w sferze obsługi klienta. Stosowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii, ciągła ciekawość a także próby jej zaspokojenia poprzez badania prowadzone w laboratoriach firmy, sprawiły, że koncern stał się liderem także w dziedzinie środków smarnych. Na rynku polskim firma jest obecna od 1992 roku i choć większość kierowców kojarzy markę głównie ze stacjami paliw, nie jest to jedyny obszar jej działalności. Koncern, oprócz wprowadzania nowoczesnych technologii pozwalających optymalnie wykorzystywać moc silnika i oszczędzać paliwo dokłada wszelkich starań, by jego produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku.

Pod znakiem muszli.

Charakterystyczna żółto-czerwona muszla stała się doskonale rozpoznawalnym symbolem koncernu. Zarówno stacje paliw jak i oleje silnikowe oznaczone symbolem Shell cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów. Trzeba przyznać, że dobre oceny są w pełni zasłużone. Duży wybór różnorodnych olejów i innych środków smarnych, plasuje firmę w światowej czołówce producentów środków konserwujących do samochodów osobowych i ciężarowych. Rozmaite dodatki i środki pielęgnujące tego producenta także doskonale sprawdzają się zarówno u kierowców indywidualnych, jak i w firmach posiadających liczną flotę.

Wszystkie produkty bez wychodzenia z domu.

Zamiast stosować produkty niskiej jakości i narażać swój samochód na uszkodzenia, a siebie na dodatkowe koszty użyj Shell. Ten olej syntetyczny poprawi osiągi Twojego pojazdu doskonale konserwując silnik. Zamów go przez internet aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Wejdź na olej-silnikowy24.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą. Zamów olej, którego potrzebujesz w korzystnej cenie.