SHELL Helix Ultra Olej zamów online w korzystnej cenie

6 produtky
Helix Ultra ECT 0W-30
Nr artykułuOIL-792-2620
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 0W-40
Nr artykułuOIL-374-1442
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 5W-40
Nr artykułuOIL-97-6082
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Dobry wybór.

Samochód, do jazdy potrzebuje paliwa. Z tym twierdzeniem trudno się nie zgodzić, należy jednak pamiętać, że nie tylko ono jest niezbędne by ruszyć w drogę. Dobry olej silnikowy, konserwuje silnik, zmniejsza tarcie i umożliwia jego pracę, a tym samym jazdę samochodem. Oleje syntetyczne dodatkowo na bieżąco oczyszczają silnik, korzystając z nich dbasz o swój samochód, dzięki temu, że jeździsz. Jeśli chcesz zapewnić sobie pełną moc silnika, troszczysz się o swój pojazd i nie lubisz wyrzucać pieniędzy w błoto wybierz olej z linii Shell Helix Ultra. To oleje syntetyczne przeznaczone do samochodów osobowych, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieście jak i na trasie.

Olej syntetyczny to więcej niż smarowanie.

a rynku motoryzacyjnym dostępne są oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Każdy typ ma swoje plusy, jednak najnowocześniejsza formuła, która oprócz smarowania zapewnia także pielęgnacje i oczyszczanie silnika kryje się w olejach syntetycznych takich jak Shell Helix Ultra. Choć na pierwszy rzut oka wydają się droższe od olejów mineralnych to inwestycja, która pozwoli Ci uniknąć ciągłych napraw, częstych wymian filtrów i tym podobnych wydatków. Dodatkowo, oleje tego typu umożliwiają oszczędność paliwa. Wybierając olej kieruj się przede wszystkim wskazaniami producenta, zwróć uwagę na oznaczenia lepkości. Teraz możesz także dobrać olej do swojego stylu jazdy i warto to zrobić!

Wybierz i zamów.

Skorzystaj z oferty online. Wybierz potrzebne oleje, dodatki i środki smarne i złóż zamówienie w sklepie internetowym. Na stronie olej-silnikowy24.pl znajdziesz bogatą ofertę produktów topowych marek, w tym serię Shell Helix Ultra. Za zamówione przedmioty możesz zapłacić przelewem lub zamówić towar za pobraniem.