SHELL Helix Ultra Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
Helix Ultra ECT 0W-30
Nr artykułuOIL-792-2620
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 5W-30 ECT C3
Nr artykułuOIL-794-2627
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 0W-40
Nr artykułuOIL-374-1442
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 5W-40
Nr artykułuOIL-97-6082
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Lubisz prędkość?

Chcesz czuć moc swojego samochodu? Zalej go wysokiej klasy olejem syntetycznym stworzonym z myślą o samochodach wyścigowych. Silniki samochodów osobowych, w których stosowany jest Shell Helix Ultra są doskonale chronione przed rdzą i nadmiernym zużyciem nawet w warunkach ekstremalnych. Oleje tej linii nie tylko konserwują silnik ale też aktywnie go czyszczą dzięki czemu nie musisz obawiać się powstawania osadów. Pamiętaj, aby nie zalewać wysokiej klasy olejem syntetycznym samochodu, w którym miały szansę powstać nagary (dłuższy czas zalewanego olejem mineralnym), gdyż może to doprowadzić do ich oderwania.

Czysty silnik = większa moc.

Jeżeli do tej pory w Twoim samochodzie nie stosowałeś olejów mineralnych, ale teraz rozważasz takie rozwiązanie ze względu na poszukiwanie oszczędności lub chęć zwiększenia mocy, zastanów się raz jeszcze. Zamiast narażać maszynę na uszkodzenia i odkładanie osadów zainwestuj w wysokiej klasy olej Shell Helix Ultra, to rozwiązanie sprawi, że samochód będzie dobrze chroniony, a Ty nie odczujesz spadku mocy. W zależności od potrzeb wybierz olej przeznaczony do samochodów wyścigowych, zapewniający wyższe osiągi, lub produkt tej linii stworzony z myślą o przedłużeniu interwału wymiany oleju. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Shell przygotował linię olejów, w której każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Nie lubisz przepłacać?

Zamiast stosować produkty niskiej jakości i narażać swój samochód na uszkodzenia, a siebie na dodatkowe koszty użyj Shell Helix Ultra. Ten olej syntetyczny poprawi osiągi Twojego pojazdu doskonale konserwując silnik. Zamów go przez internet aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Wejdź na olej-silnikowy24.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą. Zamów olej, którego potrzebujesz w korzystnej cenie.