SHELL Helix Ultra Professional Olej zamów online w korzystnej cenie

9 produtky
Helix Ultra Professional AR-L 5W-30
Nr artykułuOIL-787-2604
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AV-L 0W-30
Nr artykułuOIL-603-2253
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AB 5W-30
Nr artykułuOIL-309-1445
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AM-L 5W-30
Nr artykułuOIL-22-1446
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Rzadsza wymiana oleju.

Lubisz jeździć samochodem, ale niekoniecznie chcesz pamiętać o wymianie oleju? Zainwestuj w olej o przedłużonym interwale wymiany. Dzięki temu, dłużej pojeździsz na jednym oleju bez szkody dla silnika. Shell Helic Ultra Professional został stworzony z myślą o kierowcach, dla których liczy się płynna jazda bez częstego zaglądania pod maskę i ciągłych wizyt w warsztacie. Ten olej syntetyczny niskiej lepkości jest rekomendowany do samochodów osobowych. Dzięki swoim właściwościom pomoże Ci obniżyć tarcie w silniku, a tym samym zmniejszy zużycie paliwa.

Dbaj o silnik... jeżdżąc.

Stosując oleje mineralne lub półsyntetyczne konieczna jest ich częsta wymiana. W przypadku olejów syntetycznych, także należy stosować się do wskazań producenta, jeśli nie chcemy doprowadzić do usterki. Samej wymiany oleju nie da się uniknąć, można jednak przedłużyć okres między wymianami do maksimum, na przykład stosując Shell Helix Ultra Professional. Oleje syntetyczne nie tylko zapewniają odpowiednie smarowanie, ale też czyszczą silnik, przedłużając jego żywotność. Dobrze nadają się do codziennej jazdy, nie są jednak przeznaczone do długotrwałej jazdy z dużym obciążeniem i na wysokich obrotach.

Kupuj taniej przez internet.

Oleje syntetyczne mimo, że droższe od mineralnych i półsyntetycznych, cieszą się coraz większą popularnością. Kierowcy dostrzegli, że to jedynie pozornie większy wydatek, prawdziwe oszczędności pojawiają się gdy możemy uniknąć niepotrzebnych wizyt w warsztacie, częstej wymiany filtrów i uszkodzeń cząstkami stałymi. Dobrej jakości olej o niskim tarciu pozwala też na pewną oszczędność na paliwie. Wybierz olej dedykowany nie tylko do modelu Twojego samochodu, ale też do Twojego stylu jazdy. Już teraz zamów Shell Helix Ultra Professional na olej-silnikowy24.pl.