SHELL 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Helix Ultra 5W-40
Nr artykułuOIL-97-6082
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix HX7 5W-40
Nr artykułuOIL-464
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Olej silnikowy dla tych, którzy zawsze wymagają więcej

Olej silnikowy Shell 5W-40 jest produktem tworzonym z myślą o tych, którzy mierzą dalej i oczekują więcej. Produkując go we współpracy z Ferrari producent wychodzi naprzeciw tym użytkownikom, którzy ze swych pojazdów wyciskają więcej. Produkt wzbogacony unikalną mieszanką minerałów ma na celu zapewnienie odpowiedniej ochrony i należytego smarowania podzespołów silnika właśnie wtedy, gdy warunki użytkowania stają się najtrudniejsze, gdy silnik ulega maksymalnym obciążeniom.

Cechy charakterystyczne oleju silnikowego dla wymagających - Shell 5W-40

Co sprawia, że jeden staje się lepszy od pozostałych? Czynników jest wiele i również w przypadku oleju silnikowego Shell 5W-40 wymienić można całą listę.

  • Stosowanie nowoczesnej technologii zapewnia doskonałą ochronę podzespołów silnika
  • Zastosowanie specjalnych dodatków oczyszczających zapewni stałe oczyszczanie silnika i lepsze wykorzystanie energii osiąganej ze spalanego paliwa
  • Podwyższona odporność na utlenianie pozwala wydłużyć cykle użytkowania od wymiany do wymiany
  • Niska lepkość zapewnia niższe tarcie między podzespołami, a także ułatwia rozruch silnika w obniżonej temperaturze otoczenia
. Doskonałe osiągi przemawiają za tym, by szczególnie wymagający użytkownicy czterech kółek wybierając olej do swoich bolidów brali pod uwagę Shell 5W-40.

Syntetyk dla nowoczesnych silników

Współpraca z Ferrari sprawia, że ten jedyny w swoim rodzaju olej silnikowy jest efektem pracy ludzi znających się na rzeczy. Kupując syntetyk znany też pod nazwą Shell Helix Ultra w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl stajesz się spadkobiercą tego, co przygotowano z wielką precyzją w oparciu o nowoczesną technologię właśnie po to, by zapewnić to, co niezbędne jednostce Twojego bolidu.