SHELL 5W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

9 produtky
Helix Ultra Professional AM-L 5W-30
Nr artykułuOIL-22-1446
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AB 5W-30
Nr artykułuOIL-309-1445
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix HX7 Professional AV 5W-30
Nr artykułuOIL-604-2257
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra Professional AR-L 5W-30
Nr artykułuOIL-787-2604
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra 5W-30 ECT C3
Nr artykułuOIL-794-2627
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wybieramy olej silnikowy.

Pora wymienić olej w samochodzie? Zastanawiasz się jaki wybrać? Nie chcesz już zlecać tej usługi w warsztacie? Wybór olejów silnikowych dostępnych na rynku motoryzacyjnym jest olbrzymi i faktycznie może przyprawić o zawrót głowy. Ale tylko na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości dostępne są trzy typy olejów (ze względu na bazę): mineralne, stosowane głównie w starszych pojazdach, są tańsze i dobrze radzą sobie z obciążeniami, lecz powodują odkładanie się osadów i wymagają częstej wymiany, syntetyczne, nowoczesne, chroniące silnik przed osadami takie jak Shell 5W-30 i półsyntetyczne, łączące w sobie właściwości olejów mineralnych i syntetycznych. Producenci na ogół zalecają stosowanie oleju na takiej samej bazie jak dotychczas, jeśli więc korzystałeś z oleju syntetycznego bez obaw możesz znów wybrać to nowoczesne i najbardziej ekologiczne rozwiązanie.

Zadbaj o silnik.

Pamiętaj, by nie wlewać oleju syntetycznego jeśli przez dłuższy czas zalewałeś silnik olejem mineralnym, może to spowodować nagłe odlepienie się złogów i uszkodzenie silnika. Jest to możliwe, dzięki silnym właściwościom pielęgnująco-czyszczącym nowoczesnych olejów. Dzięki nim, w nowych samochodach, gdzie oleje syntetyczne takie jak Shell 5W-30 stosowane są od początku nie tworzą się nagary, a żywotność filtrów i silnika jest przedłużona.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie.

Jeśli cenisz sobie ekonomiczne rozwiązania wybierz olej syntetyczny Shell 5W-30. Dzięki temu zyskasz dobre smarowanie silnika, przedłużony interwał wymiany oleju i możliwość zmniejszenia tarcia, co przełoży się na oszczędność paliwa. To doskonałe rozwiązanie dla samochodów osobowych, nie poruszających się z dużym obciążeniem. Do codziennej jazdy, przez cały rok, w każdych, Polskich warunkach atmosferycznych. Zamów na olej-silnikowy24.pl.