SHELL 0W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Helix Ultra Professional AV-L 0W-30
Nr artykułuOIL-603-2253
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix Ultra ECT 0W-30
Nr artykułuOIL-792-2620
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Gdy temperatura drastycznie spada… po prostu ciesz się zimą

Jedną z charakterystycznych cech grupy olejów silnikowych opatrzonych oznaczeniem technicznym 0W-30 jest przede wszystkim to, że tuż po rozruchu silnika bardzo szybko trafiają dosłownie do każdego jego podzespołu, bezzwłocznie zapewniając to, co najważniejsze – doskonałe ich smarowanie. To niezwykle istotny szczegół, który powinniśmy zawsze brać pod uwagę, gdy dokonujemy wyboru oleju silnikowego. Trzeba mieć świadomość, że zwłaszcza wtedy, gdy temperatura otoczenia znacznie spada, olej w komorze silnika zmienia swoje właściwości. Gdyby nie nowoczesne technologie zastosowane w olejach Shell 0W-30, olej zapewniałby właściwe smarowanie ze znacznym opóźnieniem, dopiero po rozgrzaniu. To jednak zdecydowanie zbyt późno.

Wybór oleju silnikowego – dlaczego postawić na produkty z oznaczeniem 0W-30?

Z tego właśnie powodu oleje silnikowe Shell 0W-30 spełniają pod tym względem wysokie wymagania stawiane przez producentów silników samochodowych. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że ich struktura nie ulega dużym zmianom w dolnym zakresie temperatur. To pozwala już od pierwszych sekund pracy silnika zapewnić smarowanie każdej części i podzespołu silnika znajdującego się w Twoim samochodzie. Tak więc z olejami silnikowymi posiadającymi techniczne oznaczenie Shell 0W-30 żadna zima nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Dokonując właściwego wyboru oleju do Twojego motoru możesz uniknąć wielu ewentualnych problemów pojawiających się, gdy temperatura otoczenia drastycznie spada. Powinni to wziąć pod uwagę również posiadacze starszych pojazdów.

Produkty marki Shell – jakość przede wszystkim

Oleje silnikowe z grupy Shell 0W-30 – rozsądna cena za profesjonalny produkt. Zaufaj milionom użytkowników pojazdów samochodowych, którzy kupują produkty marki Shell. Wybrany olej silnikowy szybko i sprawnie możesz zamówić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.