SELENIA Olej zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
5W-30 C3 Multipower
Nr artykułuOIL-430-6311
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
10W-40 Turbodiesel
Nr artykułuOIL-63-316
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
WR 5W-40 Diesel
Nr artykułuOIL-77
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
WR Pure Energy 5W-30
Nr artykułuOIL-265-1030
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wymieniaj olej nawet co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów

Wydajna ciecz Selenia pozwala na długotrwałe użytkowanie silnika, zapobiegając jego zatarciu i przegrzaniu. Dzięki unikalnej konsystencji, którą wzbogacono w związki przeciw utlenianiu płynu, jak i w dodatki sprzyjające utrzymaniu zanieczyszczeń w jednorodnej zawiesinie, ten syntetyk charakteryzuje się wysoką efektywnością i dużą odpornością termiczną. Właściciele samochodów, którzy stosowali zawiesinę w swoim aucie, jako jej atuty wymieniają przede wszystkim:

 • zmniejszone tarcie, co wpływa na oszczędzanie paliwa i lepsze osiągi
 • startowanie na zimnym rozruchu jest bezproblemowe
 • chroni ruchome części silnika przed negatywnym oddziaływaniem wysokich temperatur
 • płyn skutecznie konserwuje układ silnikowy i utrzymuje go w czystości
 • jest wydajny i rzadko się go wymienia
 • Dobierz właściwy olej, który jest dedykowany Twojemu pojazdowi

  Producenci syntetyków, półsyntetyków i płynów mineralnych wytwarzają smarowidła dla konkretnej marki samochodu. Dlatego w ofercie znajdziesz różne typy olejów silnikowych, są one bowiem przeznaczone np. dla Opla i Forda, a inne - dla Renault czy Volvo. W zależności od tego, czy silnik jest Diesla, czy benzynowy, lepkość oleju może się różnić. Wśród artykułów dostępnych w naszym sklepie Olej-silnikowy24.pl na znajdują się np.: Selenia 10W-40 20K Alfa Romeo, 5W-40 Multipower GAS, 10W-40 Turbodiesel, 5W-40 K Pure Energy Multi Air i inne. Wymienione płyny to czyste syntetyki, które charakteryzują się również niskopopiołowością i działaniem antykorozyjnym.

  Syntetyk sprawdzi się również w samochodach sportowych

  Silniki aut, które są w szczególny sposób narażone na przeciążenia i wysokie temperatury powinny mieć jeszcze lepszą ochronę przed zatarciem i przegrzaniem. Producenci Selenii zaproponowali więc specjalny syntetyk do układów silnikowych o dużej mocy 10W-60 Racing, dzięki któremu możesz liczyć na większe osiągi.