SELENIA 5W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
WR Pure Energy 5W-30
Nr artykułuOIL-265-1030
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
5W-30 C3 Multipower
Nr artykułuOIL-430-6311
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Dla Selenia 5W30 rozruch zimnego silnika nie stanowi problemu.

Olej silnikowy Selenia 5W30 jest olejem wielosezonowym, który może być stosowany latem i zimą zarówno w silnikach diesla, jak i benzynowych. Olej jest bardzo płynny w niskiej temperaturze, dzięki czemu można go używać zimą do temperatury około -25°C. Z tym olejem nawet zimny rozruchy nie stanowi problemu. Jest on trochę rzadszy w wysokiej temperaturze niż np. olej silnikowy 5W40 i może być stosowany z nowoczesnymi filtrami cząstek stałych i katalizatorami.

Olej Selenia 5W-30

Olej silnikowy Selenia 5W-30 jest syntetycznym olejem najnowszej generacji. Został on specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność i długą żywotność silnika Twojego samochodu. Jego jakość jest tym, czego szukasz, aby zapewnić dobrą opiekę nad pojazdem. Jeśli wybierzesz ten olej silnikowy, zamówisz olej drobnocząsteczkowy, z którego będziesz mógł korzystać przez cały rok. Oferujemy Państwu najlepszą jakość w najlepszych cenach na rynku. Używaj tego oleju silnikowego, jeśli Twój samochód jest do tego odpowiedni. Można to zobaczyć w książeczce serwisowej samochodu. Olej silnikowy zamawiać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Złóż zamówienie online.

Na naszej stronie internetowej olej-silnikowy24.pl możesz szybko i bezproblemowo dokonać zakupu olejów Selenia 5W30. W naszym sklepie można zamówić markowy olej silnikowy wysokiej jakości w niskiej cenie. Mamy nie tylko małe butelki ale również duże wielolitrowe beczki. Przed wysłaniem produktu do naszych klientów, osobiście zapewniamy ich autentyczność. Dlatego kupując od nas dany olej, możesz mieć pewność, że pochodzi on od producenta. Nie wahaj się, kup swoje produkty już dziś .