SHELL Helix Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Helix HX7 5W-40
Nr artykułuOIL-464
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Helix HX6 10W-40
Nr artykułuOIL-20-5579
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Oleje silnikowe Shell Helix – doskonały wybór do samochodów osobowych

Biorąc pod uwagę, że różne produkowane samochody posiadają odmienną specyfikację techniczną, nie jest niespodzianką, że nie można do wszystkich silników stosować jednego i tego samego oleju. Dobierając ten najodpowiedniejszy trzeba wziąć pod uwagę całą masę czynników, które ostatecznie pozwolą sięgnąć po właściwy produkt. To kluczowe zadanie, jeśli chcemy wydłużyć czas użytkowania naszego samochodu i sprawić, że silnik będzie nam dobrze służył przez wiele lat. Oleje silnikowe Shell Helix spełniają niezwykle wysokie wymagania stawiane przez producentów z branży motoryzacyjnej. Bardzo ważne jest również to, że sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach drogowych, nawet wtedy, gdy silnik poddawany jest ekstremalnym obciążeniom.

Dlaczego warto wybrać do samochodu oleje silnikowe marki Shell?

Oleje silnikowe Shell Helix zostały przygotowane z myślą o silnikach samochodów osobowych zasilanych paliwem różnego rodzaju. Niezależnie więc od tego, czy na co dzień tankujesz benzynę, czy olej napędowy, w ofercie Shell Helix bez wątpienia znajdziesz doskonałej jakości produkt odpowiedni do silnika Twojego pojazdu. Oleje z tej grupy stają też na wysokości zadania jeśli chodzi o wymagania, które należy spełnić w wypadku starszych typów samochodów. Ze względu na doskonałą jakość przygotowania i zastosowanie innowacyjnych technologii, produkty marki Shell zyskały sobie doskonałą opinię wśród wielu użytkowników na całym świecie.

Postaw na dobrą jakość

Oleje z grupy Shell Helix dostępne są w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl, w którym szybko i sprawnie odnajdziesz właśnie ten, który potrzebny jest do Twojego silnika. Zawsze stawiaj na jakość, zawsze wybieraj produkty marki Shell.