SHELL 10W-60 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky

Oleje silnikowe - szeroki asortyment dostępny dla każdego

Wraz z powstaniem przemysłu mechanicznego zaistniała potrzeba stosowania w produkowanych maszynach odpowiednich środków smarnych. Nie inaczej rzecz wygląda z wszelkiego rodzaju silnikami, również tymi, które napędzają nasze samochody. Na szczęście rozwój towarzyszący produkcji olejów maszynowych i silnikowych doprowadził nas do sytuacji, w której każdy może wybierać spośród potężnego asortymentu. Producenci prześcigają się w tym, aby swoje produkty odpowiednio wzbogacać i zapewniać im dodatkowe właściwości. Rozróżniamy dziś oleje do silników Diesla, benzynowych i posiadających instalację gazową. Istnieją oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne. Cechuje je również zróżnicowanie jeśli chodzi o zakres temperatur, w jakich są najskuteczniejsze.

Olej silnikowy Shell 10W-60 - produkt specjalnego przeznaczenia

W pełni syntetyczny olej silnikowy Shell 10W-60 to produkt, który na rynku nie ma sobie równych. Jego pełna nazwa handlowa to Shell Helix Ultra Racing 10W-60. Każdy wymagający kierowca powinien dobrze ją zapamiętać. To istne arcydzieło przygotowane z myślą o samochodach wyposażonych w silniki wyścigowe i tuningowane. Olej ten posiada długą listę zalet, dla których warto się na niego zdecydować. Zastosowano w nim innowacyjne rozwiązanie w postaci Technologii Aktywnego Oczyszczania Shell, jego formuła zapewnia wydłużoną odporność na utlenianie, minimalizuje wibracje i poziom hałasu wytwarzany przez silnik, żeby wspomnieć tylko niektóre. Można go stosować do smarowania jednostek benzynowych, jak również silników Diesla.

Olej Shell Helix Ultra Racing dostępny w sklepie internetowym

W pełni syntetyczny, wysokiej jakości olej silnikowy Shell 10W-60, różnego rodzaju filtry oleju, a także wiele innych produktów i części zamiennych do Twojego samochodu z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zawsze możesz liczyć na sprawną obsługę i fachowe doradztwo.