Płyn chłodniczy zamów online w korzystnej cenie

8 produtky
G40 Kühlerfrostschutz
Nr artykułuOIL-487-1696
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
G30 Kühlerfrostschutz
Nr artykułuOIL-486-1695
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
KĂźhlerfrostschutz VA-011 Standard
Nr artykułuOIL-1317-6030
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Fricofin
Nr artykułuOIL-54
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Kühlerfrostschutz
Nr artykułuOIL-1491-3969
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Fricofin DP KĂźhlerfrostschutz
Nr artykułuOIL-805-2715
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zamów online płyn chłodniczy w korzystnej cenie

Układ chłodniczy w samochodzie spełnia bardzo ważną rolę. Jego zadaniem jest redukowanie temperatury poszczególnych jednostek. Jest to możliwe za sprawą zmniejszania temperatury przemieszczającego się między blokiem oraz głowicą silnika a chłodnicą płynu, jakim jest płyn chłodniczy. Płyn ten spełnia także jeszcze jedną zasadniczą funkcję – konserwuje poszczególne elementy układu, przez który przepływa, dzięki czemu możliwa staje się jego dłuższa eksploatacji, a kierowca zyskuje pewność, że na drodze nie zaskoczą go niezbyt przyjemne niespodzianki, związane na przykład ze zbyt niską temperaturą w sezonie zimowym.

 

Płyn chłodniczy i jego wymiana

Płyn chłodzący, podobnie jak wszelkie inne typy płynów wykorzystywane w samochodzie osobowym, zużywają się wraz z czasem. Należy zadbać o ich regularną wymianę. Kiedy powinna ona nastąpić? Podstawowym czynnikiem, który o tym decyduje, jest liczba przejechanych kilometrów. Zaleca się, aby płyn chłodniczy wymieniać co około 50-60 tysięcy przejechanych kilometrów. Bardzo ważne, aby zrobić to na czas, gdyż w innym przypadku na poszczególnych częściach układu chłodzącego zaczną osadzać się substancje, które znacząco ograniczą komfort i bezpieczeństwo jazdy, przyczyniając się nawet do pęknięcia bloku silnika.

 

Sprawdzony płyn chłodniczy w naszej ofercie

Nie wiesz, na jaki płyn chłodniczy tak właściwie zdecydować się, a różnorodność ofert poszczególnych producentów i sklepów przeraża cię? Dobrze trafiłeś. Nasz sklep internetowy olej-silnikowy24.pl ma to, czego poszukujesz. Oferujemy ci wyłącznie sprawdzone płyny, które pochodzą od takich producentów, jak chociażby FUCHS, VAICO, czy GLYSANTIN. Wszystkie z nich cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku i z roku na rok zyskują uznanie coraz większego grona zmotoryzowanych klientów. Dołącz do ich grona, znajdując swój wysokiej jakości płyn do chłodnic za niewielkie pieniądze.