VALVOLINE 10W-60 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
VR1 RACING 10W60
Nr artykułuOIL-2140
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Valvoline - amerykański producent z wieloletnim doświadczeniem

Być może nie miałeś o tym najmniejszego pojęcia, ale kiedy jeden z pierwszych samochodów produkowanych seryjnie - Ford Model T - opuszczał fabrykę, każdy jego egzemplarz w celu zapewnienia smarowania napełniano olejem Valvoline. Producent ten działa na rynku już od roku 1866. W jego ofercie możemy znaleźć różnego rodzaju środki smarujące przeznaczone do najróżniejszych typów silników. Charakteryzują się one odmiennymi specyfikacjami i różnymi warunkami rozruchu motoru. Wszystkie natomiast produkowane są w oparciu o innowacyjne rozwiązania pozwalające zapewnić klientom nowoczesne produkty wysokiej jakości.

Olej silnikowy Valvoline 10W-60 - produkt specjalnego przeznaczenia

Wysokowydajny olej silnikowy Valvoline 10W-60 VR1 Racing to wybór dla najbardziej wymagających silników samochodowych. Charakteryzuje się najwyższym możliwym zakresem temperatur, w których nie tracąc swoich najważniejszych właściwości, wciąż zapewnia doskonałe smarowanie. Produkt ten doskonale nadaje się między innymi do silników benzynowych wyposażonych w turbodoładowanie. Jego przeznaczenie to najczęściej samochody sportowe, a także zabytkowe. Choć gruby film olejowy jest powodem powstawania większych oporów, to dla użytkownika decydującego się na ten produkt z pewnością najważniejszy jest wysoki stopień ochrony, który olej ten zapewnia każdej części silnika. Wysokowydajny olej silnikowy Valvoline 10W-60 VR1 Racing to produkt w pełni profesjonalny.

Różnego typu oleje silnikowe dostępne w sklepie internetowym

Niezależnie od tego czy na co dzień jeździsz nowoczesnym samochodem sportowym, którego silnik pracuje w ekstremalnych warunkach, czy też posiadasz zabytkowy samochód, którego motor podczas wykonywania pracy wymaga szczególnej ochrony, zawsze stawiaj na wysoką jakość używanego oleju silnikowego. Pamiętaj, że zarówno olej silnikowy Valvoline 10W-60 VR1 Racing, jak również inne produkty smarne z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl