Liqui Moly SYNTHOIL 10W-60 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
SYNTHOIL RACE TECH GT1 10W-60
Nr artykułuOIL-307
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego

Syntetyczne płyny sprawdzą się przy sportowym stylu jazdy

Gdy często hamujesz i przyspieszasz, rozgrzewasz silnik do czerwoności, aby wydobyć z niego moc, potrzebujesz profesjonalnego oleju silnikowego, żeby ochronić części przed destrukcyjnymi skutkami tarcia. Do takich zadań idealnie nadaje się zawiesina Liqui Moly SYNTHOIL 10W-60. Wytworzono ją z destylatów ropy naftowej, związków poliestrów i polimerów, uszlachetniono wskutek krakingu, aby zwiększyć smarność i obniżyć tarcie. Olej Race Tech GT1 doskonale sprawdza się w niskich i wysokich temperaturach. Jego gęstość i lepkość przyczyniają się do dokładnego smarowania całego obwodu silnikowego niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Kierowcy, którzy lubią dynamiczną jazdę, posiadają sportowe samochody, mówią o produkcie, że: daje wysokie osiągi, przeciwdziała korozji, dobrze smaruje, działa wydajnie latem i zimą, chroni silnik przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Dzięki profesjonalnym płynom ochronnym silnik działa dłużej

Warto też wspomnieć o tym, że związki przeciw utlenianiu wpływają na spowolnienie starzenia się samej zawiesiny, przez co smarowanie jest skuteczniejsze, a sam olej służy do długotrwałej eksploatacji. Redukcja tarcia, mniejszy opór dzięki efektywnemu rozprowadzeniu się płynu przy rozruchu sprawiają, że silnik pozostaje odciążony, więc maleje zapotrzebowanie na paliwo, a to przyczynia się do Twojej oszczędności. Syntetyk Liqui Moly SYNTHOIL 10W-60 można stosować przez cały rok. Opracowano go z myślą o trudnych warunkach jazdy podczas wyścigów i dynamicznych rajdów, został także przetestowany w silnikach: benzynowych, wysokoprężnych, z katalizatorem, z turbodoładowaniem.

Gdzie dostaniesz wydajne zawiesiny syntetyczne?

Zamawiaj płyny syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne poprzez portal Olej-silnikowy24.pl. Są tu dostępne markowe, sprawdzone produkty, które pochodzą z wiarygodnych źródeł, zatem korzystając z serwisu, masz gwarancję, że nie kupujesz kota w worku pod identyczną nazwą, co oryginał.