ARAL SuperTronic 0W-30 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
SuperTronic E 0W-30
Nr artykułuOIL-332
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wydłuż żywotność mechanicznych elementów w silniku

 

Chcesz, żeby Twój samochód funkcjonował sprawnie? Wybierz nowe produkty do ochrony przed zatarciem, który sprawią, że elementy w układzie silnikowym będą pracowały lekko i efektywnie. Postaw na wydajny Aral SuperTronic 0W-30. Jest on przeznaczony do użycia w silnikach wysokoprężnych i benzynowych. Specyfikacja: olej syntetyczny, niskopopiołowy, długotrwale chroni, zapobiega korozji, wytrzymały na wysokie temperatury, wykazuje się dużą smarnością.

 

W samochodach jakiej marki można stosować ten syntetyk?

 

Zawiesina posiada znacznik ACEA klasy A5, B5, nadaje się więc do wszystkich pojazdów wymagających użycia tego typu oleju. Sprawdza się w samochodach typu Mercedes, BMW, Opel, Volkswagen. W następstwie efektywnego smarowania chroni części silnikowe przed zatarciem, jak i przyczynia się do redukcji zapotrzebowania na paliwo zwłaszcza podczas startu auta. Została ona wyprodukowana z destylatów ropy naftowej, które przeszły przez procesy uszlachetniania, dodano do cieczy związki poliestrowe i polimery. Służą one do równomiernego rozprowadzenia płynu wewnątrz układu silnikowego, aby powierzchnia oleju przylegała do mechanizmów, zapewniając im dobrą ochronę i zmniejszając tarcie. Redukcja obciążeń w silniku przekłada się na jego dłuższą żywotność. Pojazd chodzi lekko, a mniejsze tarcie powoduje, że poszczególne elementy w układzie silnikowym cieszą się dobrym zdrowiem bez korozji, przepaleń czy zanieczyszczeń. Aral SuperTronic 0W-30 wzbogacono w związki przeciw utlenianiu, aby sama zawiesina służyła jak najdłużej. Dzięki temu możesz wymieniać olej rzadziej niż zwykle.

 

Na zakupy wybierz się online do sprawdzonego sklepu

 

Czasami warto postawić na sprawdzony serwis, gdzie znajdziesz markowe produkty, a nie podróbki czy zamienniki o gorszym składzie. Możesz zatem śmiało zaufać portalowi Olej-silnikowy24.pl, który posiada w swoim asortymencie oryginalne zawiesiny.