Mazda Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Original OIL ULTRA 5W30
Nr artykułuOIL-854
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego
Original OIL ULTRA 5W30 DPF
Nr artykułuOIL-1498
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego

Oryginalne płyny można stosować przez cały rok

Całoroczne produkty do zapewnienia optymalnej pracy układu silnikowego dostaniesz w sklepie Olej-silnikowy24.pl. Są to oleiste ciecze, które efektywnie smarują poszczególne części silnika, aby występujące przy rozruchu zwłaszcza tarcie stało się płynne, gładkie i aby nie dawało ono efektu odrzutu. W wyniku tarcia bez zastosowania odpowiedniej zawiesiny może dojść do uszkodzeń w obrębie układu silnikowego, dlatego warto zastosować wybraną ciecz o dobrych właściwościach smarnych. Wielu mechaników poleca do samochodów osobowych markowe produkty, dlatego szukając Mazda Olej silnikowy możesz zaufać oryginalnym smarowidłom, oznaczonym przez producenta jako Original OIL ULTRA. Sprawdzone zawiesiny typu 5W-30 działają wydajnie i wpływają na uzyskanie świetnych osiągów. Wielu miłośników 4 kółek poleca oleje silnikowe do Mazdy z serii Ultra, pozwalają one bowiem utrzymać silnik w czystości.

Niski poziom zanieczyszczeń to sprawna praca układu

Do tego, aby odpady nie tworzyły osadu, żeby silnik pracował na najwyższych obrotach, ważne jest, aby zawiesina zawierała związki dyspersyjne. Oryginalna ciecz posiada w składzie dodatki przeciwdziałające powstawaniu osadu. Przy wydajnym smarowaniu liczy się również zawartość związków antykorozyjnych i przeciwutleniających. Te ostatnie wydłużają żywotność produktu, dlatego może on służyć kierowcy na długi czas.

Z profesjonalnym olejem oszczędzisz również na paliwie

Wskutek działania substancji oleistych zmniejsza się tarcie, zatem spada ilość zużywanego paliwa. Szukając Mazda Olej silnikowy, znajdziesz oszczędne zawiesiny, które pozwolą Ci cieszyć się płynną i ekonomiczną jazdą. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny produkt sprawdź, czy można go zastosować w układzie silnikowym Twojego auta.