Ford Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
10W-40 XR High Performance
Nr artykułuOIL-51
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego
5W-30 Formula F
Nr artykułuOIL-187
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego
5W-40 Formula S/SD
Nr artykułuOIL-94
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego

Odpowiedni wybór oleju silnikowego jest nieodzowny

Z pewnością nieraz słyszałeś o produktach marki Ford olej silnikowy. Tak wiele marek, tak wielu producentów, a silnik w Twoim samochodzie tylko jeden. Właśnie z tego powodu zawsze powinieneś stosować produkty z górnej półki. Wyłącznie dobrze dobrany olej może zapewnić silnikowi optymalne warunki pracy i właściwe smarowanie. To z kolei przyczynia się do przedłużenia żywotności tego, co w każdym pojeździe zawsze pozostanie najważniejsze – silnika. Nie można więc sprawy bagatelizować, czy pozostawić przypadkowi. Z tego właśnie powodu wybór odpowiedniego oleju silnikowego staje się dla użytkownika pojazdu bardzo ważnym zagadnieniem.

Ford olej silnikowy – o tym jak wybrać odpowiedni produkt

No dobrze, wiesz już, że wybór odpowiedniego oleju jest nieodzowny, a także, iż nikt nie podejmie tej decyzji za Ciebie. Ale jak się za to zabrać? Istnieje tak wiele parametrów, które należałoby wziąć pod uwagę dokonując wyboru. Syntetyczny czy mineralny? Jakie informacje kryją w sobie oznaczenia podawane na opakowaniu? Który producent dostarcza nam produkt o jakości spełniającej nasze wymagania i zapewniającej pracę silnika w odpowiednich warunkach? Dlaczego zakup produktu Ford olej silnikowy jest właściwym wyborem?

Dlaczego ten, a nie inny?

Dlaczego warto postawić na Ford olej silnikowy? Produkty tej marki zapewniają odpowiednie smarowanie w pojazdach milionów użytkowników. Jednak smarowanie to nie wszystko. Liczy się również zmniejszanie siły tarcia, które stanowi prawdziwe wyzwanie zwłaszcza w fazie rozruchu silnika. Nie bez znaczenia jest również to, by olej wspomagał usuwanie z obiegu zanieczyszczeń. Wszystko to i wiele więcej zapewniają produkty marki Ford olej silnikowy dostępne w sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl