CLASSIC 20W-50

CASTROL
CLASSIC 20W-50

5 l Pojemnik
243,83 zł

48,77 zł po Litr

Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast

Szczegóły produktu

CLASSIC 20W-50

Całoroczny olej silnikowy stworzony na bazie olejów mineralnych, o szerokim zakresie lepkości, do silników produkowanych po 1960 roku i wyposażonych w filtr oleju. Stanowi ogniwo łączące jednozakresowe oleje silnikowe, charakteryzujące się niską liczbą dodatków uszlachetniających z nowoczesnymi środkami smarnymi, posiadającymi posiadającymi bogaty pakiet dodatków. Zapewnia ochronę przed zużyciem, zachowując doskonałe właściwości ciśnienia oleju.

Posiadanie klasycznego samochodu jest jednym z najpiękniejszych hobby. Zaopatrzenie w części zamienne nie stanowi najczęściej problemu dzięki klubom, specjalistycznym czasopismom, wytwórcom i warsztatom. A jak przedstawia się sprawa doboru odpowiednich środków smarujących?

Aby radość, jaką daje hobby pozostała na dłużej, Castrol oferuje program CLASSIC OIL. Łączy on specjalne wymagania klasycznych silników z wyraźnie ulepszonymi właściwościami nowoczesnej technologii środków smarujących, chroniących przed zużyciem.

Naturalnie silników z wcześniejszych lat nie można porównać z koncepcjami i granicami obciążeń ich obecnych następców. Dlatego funkcjonalność mogą zapewnić im jedynie właściwie skomponowane oleje.

Środki smarne, podobnie jak części mechaniczne, są dla samochodu niezbędnymi do życia elementami konstrukcyjnymi. W związku z tym oleje Castrol CLASSIC MOTOR OILS dostosowano do potrzeb starszych podzespołów oraz użytych w nich białych metali, stopów metali kolorowych oraz elementów uszczelniających.

Istotna różnica w porównaniu z ówczesnymi olejami: właściwości obecnych środków są wyraźnie przemyślane pod każdym względem.


Numer użytkowy 14814802
51505
Field of operation Oldtimer
Viscosity 20W-50
Characteristics Mineralny
Series CLASSIC
EAN/GTIN 4008177361227

Oceny

Powrót do ocen

Wystaw ocenę