MOTUL 15W-50 Olej zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
4100 Power 15W-50
Nr artykułuOIL-1879-5733
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
300V Competition 15W50
Nr artykułuOIL-1377
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Motul 15W-50 - oleje do pojazdów ze zużytym silnikiem

Dla przeciętnego użytkownika samochodu kwestia wyboru oleju nie powinna stanowić większego problemu. Wybrać oleju do jednego z typowych silników, które montuje się w większości spotykanych pojazdów nie stanowi większego problemu. Ale co wtedy, gdy chcesz zadbać o odpowiednie smarowanie silnika zabytkowego, alby używanego na co dzień, ale mocno już wyeksploatowanego? Właśnie wtedy dobrym rozwiązaniem okazuje się zastosowanie oleju silnikowego Motul 15W-50. Jest to olej gęstszy od standardowych, dzięki czemu zapewnia lepszą ochronę. W dolnych zakresach temperatury otoczenia zapewnia odpowiednie smarowanie nawet w mrozach sięgających -20 °C. Zabezpiecza poszczególne elementy jednostki napędowej podczas pierwszych minut po jej rozruchu.

Motul - krótki rys historyczny

Marka Motul sięga swoją historią 1853 roku. Założono ją w Nowym Jorku. W początkowej fazie rozwojowej należała ona do koncernu naftowego, którego właścicielem był John Rockefeller. Przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją produktów smarnych, a olej Motul wprowadzono na początku XX wieku. Dzisiejszy Motul spoczywa we francuskich rękach. Mimo zmiany właściciela w żaden sposób nie odnotowano spadku jakości produkowanych przez firmę produktów. Wręcz przeciwnie, nastawienie na stały rozwój i otwartość na wprowadzanie innowacyjnych technologii sprawiły, że produkty oferowane w sprzedaży stają się coraz lepsze.

Motul - oleje silnikowe do każdego samochodu

Zarówno oleje silnikowe z serii Motul 15W-50, a także inne niezbędne do poprawnego działania silnika elementy takie jak filtry oleju z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.