MOFIN 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
HC Premium 5W-40
Nr artykułuOIL-765
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Olej silnikowy Mofin 5W-40 - produkt doskonały w polskich warunkach klimatycznych

Nie ulega wątpliwości, że olej silnikowy Mofin 5W-40 stanowi doskonały wybór dla tych użytkowników samochodów, którzy przemierzają polskie drogi. Ten wielofunkcyjny olej silnikowy wysokiej jakości doskonale nadaje się zarówno do użytkowania w silnikach benzynowych, jak również diesla. Zapewnia odpowiednie smarowanie podzespołów już od pierwszych sekund pracy silnika, nawet gdy do rozruchu dochodzi w temperaturze -30°C. Jego właściwości sprawiają, że doskonale się nadaje do silników o nowoczesnej, zaawansowanej technologii konstrukcyjnej. Można go stosować zarówno do silników wyposażonych w doładowanie, jak i do tych, które go nie posiadają. Olej silnikowy Mofin 5W-40 jest w pełni syntetyczny i zapewnia odpowiednie smarowanie wszelkich podzespołów silnika.

Olej silnikowy, dopasowany do warunków większości użytkowników

Do innych wartych wspomnienia właściwości oleju silnikowego Mofin 5W-40 należy fakt, że zachowuje on swoją optymalną lepkość w niskich temperaturach, które występują zimą w naszej strefie klimatycznej. Dostosowany do naszych warunków klimatycznych stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości garażowania pojazdu. Pomimo niskiej temperatury rozruchu, już w ciągu kilku sekund olej dociera do każdego podzespołu silnika zapewniając w ten sposób optymalne warunki pracy. Olej zawiera także dodatki umożliwiające usuwanie wszelkiego rodzaju powstałych podczas pracy silnika zanieczyszczeń. Mofin 5W-40 stanowi więc doskonałe rozwiązanie dla większości użytkowników samochodów.

Oleje silnikowe o różnym przeznaczeniu dostępne w naszym sklepie internetowym

Olej silnikowy Aral 0W-40 to doskonały wybór na cały rok. Niezależnie od rodzaju oleju, jaki potrzebujesz, by zapewnić właściwe warunki pracy silnika, z łatwością możesz go kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.