MOFIN Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
TS Favorite 10W-40
Nr artykułuOIL-766-5824
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Synth RS HC-FO 5W-30
Nr artykułuOIL-763
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Synth RS DLS 5W-30
Nr artykułuOIL-764-2499
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Dla każdego coś innego - szeroki wybór olejów samochodowych

Wybierając olej silnikowy różni użytkownicy biorą pod uwagę szereg istotnych czynników. Jedni wybierają oleje w pełni syntetyczne, inni natomiast stosują mineralne. Wśród klientów są tacy, którzy używają pojazdów fabrycznie nowych, a inni posiadają samochody zabytkowe. Zupełnie odmienną grupę stanowią jeszcze inni, którzy podróżują pojazdami, których silniki są już zdecydowanie wysłużone, na co stanowczo wskazuje ich przebieg. Do takich jednostek napędowych stosuje się specjalnie przygotowane w tym celu oleje zaopatrzone w odpowiedni pakiet dodatków uszlachetniających, które pozwalają na jeszcze większy poziom ochrony poszczególnych podzespołów silnika. Istnieje również podział na użytkowników samochodów osobowych i ciężarowych oraz dostawczych. Niezależnie od wybranych parametrów i specyfikacji silnika warto wybierać oleje marki Mofin

Mofin różnorodność nie wyklucza doskonałej jakości

Pomimo, że zapotrzebowanie na oleje silnikowe jest niezwykle zróżnicowane, użytkownicy zawsze mogą liczyć na dobrą jakość. Jest to możliwe między innymi dlatego, że właściciel marki Mofin już od pierwszej fazy produkcyjnej stawia na innowacyjne rozwiązania stale wspomagając rozwój technologiczny. W wysoce zaawansowanych laboratoriach stale prowadzi się prace pozwalające wciąż ulepszać stosowane przy produkcji środków smarnych formuły. W rezultacie powstaje produkt spełniający rygorystyczne normy jakości. Ostatecznym celem jest natomiast zapewnienie doskonałych warunków pracy silnika, co jednoznacznie przekłada się na zadowolenie klienta.

Oleje silnikowe i inne akcesoria dostępne w naszym sklepie

Wysokiej jakości oleje silnikowe Mofin o zróżnicowanym przeznaczeniu oraz inne niezbędne akcesoria użytkowe zapewniające poprawną eksploatację silnika z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.