MOBIL Olej zamów online w korzystnej cenie

15 produtky
SUPER 1000 X1 15W-40
Nr artykułuOIL-88
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
FUEL ECONOMY 0W-30
Nr artykułuOIL-165-1406
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
ATF 220
Nr artykułuOIL-270-1402
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
SUPER 3000 FORMULA LD 0W-30
Nr artykułuOIL-299-1414
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
RACING 2T
Nr artykułuOIL-394-1409
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Delvac MX Extra 10W-40
Nr artykułuOIL-427
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Olej silnikowy Mobil 1 gwarantuje spełnienie najsurowszych norm

Mobil-1 jest jednym z wiodących na świecie producentów olejów syntetycznych do pojazdów samochodowych i posiada rozległą sieć sprzedaży produktów wysokiej jakości, aby zadowolić każdego użytkownika. Jego rozwiązania są rekomendowane przez wielu producentów samochodów, takich jak Porsche, Bentley, Toyota, Lexus, Chevrolet, Opel, a także przez odnoszące sukcesy zespoły Formuły 1, takie jak McLaren i Red Bull.

Rozwiązania Mobil-1 są właściwym wyborem

W porównaniu z olejami konwencjonalnymi oleje Mobil-1 charakteryzują się znakomitą jakością i są w stanie chronić każdy rodzaj pojazdów, takich jak samochody osobowe, sedany, ciężarówki, samochody dostawcze, pojazdy terenowe 4x4 oraz pojazdy typu SUV o dużej pojemności z silnikiem wysokoprężnym turbo i benzynowym. Formuła syntetyczna, wykonana z materiałów odpornych na zużycie i korozję, zapewnia wysoką ochronę i wydłuża żywotność instalacji w Twoim samochodzie. Oleje Mobil-1 zachowują swoje właściwości również dzięki specjalnym dodatkom rozpuszczonym w medium, które zapobiegają zmianom temperatury i emisji toksycznych gazów. Dla motocykli dwukołowych, takich jak skutery, motocykle, motocykle cross i motocykle wyścigowe, dostępne są oleje, które są kompatybilne zarówno z silnikami cztero, jak i dwusuwowymi. Oleje te mają również syntetyczną formułę, ale w porównaniu z olejami przeznaczonymi do samochodów są zoptymalizowane tak, aby utrzymać czystość i nasmarować mechaniczne części silnika głębiej i skuteczniej, zapewniając optymalne osiągi przez cały sezon.

Bogaty wybór olejów silnikowych Mobil 1

Na naszej stronie internetowej olej-silnikowy24.pl można tanio kupić oleje Mobil 1 do różnych rodzajów. Pamiętaj, że użycie oleju o wysokiej jakości pozwoli Twojemu pojazdowi na lepsze osiągi, dłuższą żywotność i bezpieczniejszą jazdę. Nie zwlekaj, już teraz zamów oleje, które są Ci potrzebne.