MOBIL 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky

Nowoczesna technologia syntezy dla wysokiej czystości olejów

Olej silnikowy Mobil-1 5W-40 z serii Super 3000 to olej silnikowy, dzięki któremu Twój pojazd, zarówno z silnikiem wysokoprężnym, jak i benzynowym, może osiągnąć maksymalne wyniki w całym okresie użytkowania bez kompromisów w kwestii ochrony przed ścieraniem. Klasa SAE umożliwia również ograniczenie strat tarcia w oleju grupy Exxonmobil w szerokim zakresie temperatur. Olej silnikowy, który produkowany jest w oparciu o wysokiej jakości technologię syntezy HC, wytwarzany jest w oparciu o olej mineralny, ale dzięki technologii produkcji jest w zasadzie równie czysty jak smar syntetyczny. Olej silnikowy z uwodornieniem do samochodów zapewnia szybką i niezawodną ochronę przed zużyciem zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Jest to szczególnie ważne po rozruchu zimą na zimno, ponieważ tylko szybkie smarowanie całego silnika może zapewnić niezawodną ochronę przed zużyciem, które jest szczególnie wysokie przy temperaturach poniżej zera w ciągu pierwszych kilku kilometrów.

Nieprzerwana praca w celu zwiększenia wydajności

Ponieważ olej silnikowy Mobil-1 5W-40 znacznie zmniejsza tarcie wewnętrzne w silniku, zmniejszając tym samym tarcie między częściami metalowymi, możliwe jest również zmniejszenie zużycia paliwa. Mniejsze opory tarcia oznaczają natomiast jeszcze większą efektywność pod względem zużycia paliwa i mniejszą emisję spalin. Olej smarujący dopuszczony do stosowania w VW, Porsche, BMW lub Mercedes-Benz zapewnia niezawodną ochronę przed zużyciem zarówno przy dużych obciążeniach podczas długich podróży po autostradach, jak i w korkach z funkcją Stop and Go. Silna warstwa smaru o odpowiedniej grubości zapewnia niezawodną ochronę przed zużyciem nawet w silnikach o szczególnie wysokim ciśnieniu spowodowanym turbodoładowaniem.

Dla lepszej czystości silnika

Olej Mobil-1 5W-40 gwarantuje większą czystość elementów silnika. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości oleju silnikowego zmniejsza ryzyko tworzenia i osadzania się osadów i rdzy. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza się zawory układu wtryskowego i wydłuża żywotność silnika. Olej doskonale wiąże również cząsteczki sadzy i brudu w ciągu długiego okresu. Jest on bogaty w niezbędne cząsteczki stałe, które można usunąć podczas następnej wymiany oleju. Im mniej cząstek stałych osadza się w silniku, tym mniejszy jest efekt tarcia, który w najgorszym przypadku powoduje ocieranie się części metalowych, które działają tak jak papier ścierny i powodują zwiększone zużycie. W naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl możesz zamówić olej silnikowy za rozsądną cenę. Kupuj tanio na naszej stronie internetowej. Kup już dziś!