MOBIL 0W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
ESP 0W-40
Nr artykułuOIL-69-1403
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
FS 0W-40
Nr artykułuOIL-1961
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zapewnij układowi silnikowemu sprawne funkcjonowanie

Aby maszyna działała sprawnie, trzeba ją dobrze naoliwić - tak samo w przypadku silników samochodowych, do tego, żeby cały układ funkcjonował bezawaryjnie i dawał wysokie osiągi, niezbędny jest profesjonalny środek smarujący, czyli olej silnikowy. Na rynku motoryzacyjnym w Polsce za taki sztandarowy produkt o świetnych właściwościach smarnych i ochronnych uznaje się Mobil 1 0W-40. Pochodzi od z wysokiej klasy surowców uzyskanych przez destylację ropy naftowej i proces uszlachetniania, zawiera również związki poliestrów i polimery, aby zawiesina przylegała równomiernie do poszczególnych bloków silnika. Dzięki temu zapewnia częściom mechanicznym skuteczną ochronę i obniża tarcie. Lekkość rozruchu powoduje, że nie dochodzi do przeciążeń. Nie tylko przy starcie, ale również podczas jazdy odczuwa się różnicę. Pojazd sunie płynnie i bardzo lekko po drodze, dając lepsze parametry trakcyjne. 

Płyn syntetyczny nie tylko dla samochodów marki Opel

Syntetyk działa korzystnie zarówno na silniki Diesla, jak i na benzynowe. Znajduje zastosowanie w pojazdach znanych marek, np. Opel, Porsche, BMW, Mercedes czy Volkswagen. Charakteryzuje się: wydajnością, odpornością termiczną, doskonałą smarnością, działaniem filtrującym spaliny niezależnie od typu silnika. Chroni silnik przed przetarciem oraz korozją, zapobiega utlenianiu się zawiesiny. Lepkość syntetyku pozwala na efektywne nasmarowanie części silnikowych. Dodatkowo dzięki zawartości związków obniżających temperaturę pienienia się płynu maleje ryzyko przegrzania się całego układu. Mobil 1 0W-40 posiada dopuszczenie Dexos2.  

Wydajne syntetyki możesz kupić w atrakcyjnej cenie

Aby zamówić oleje syntetyczne, mineralne lub półsyntetyki, wejdź na stronę Olej-silnikowy24.pl. Tu możesz dostać wysokogatunkowe zawiesiny, które pochodzą od producenta. Dostępne są różne pojemności, np. 1l w puszce lub 5l w pojemniku.