LIQUI MOLY TOP TEC Olej zamów online w korzystnej cenie

6 produtky
TOP TEC 4300 5W-30
Nr artykułuOIL-296-5758
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
TOP TEC 4400 5W-30
Nr artykułuOIL-28-834
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Dobry olej na długo.

Szukasz dobrego i wydajnego oleju? Do silników wysokoprężnych oraz benzynowych można polecić Liqui Moly TOP-TEC. Jest to wyjątkowy syntetyczny produkt, którego formuła została opracowana tak, by jednocześnie chronić środowisko i silnik Twojego pojazdu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod w procesie produkcji i zastosowaniu nowoczesnej formuły jazda bez kolejnej wymiany oleju możliwa jest nawet przez 30 000 km. Jeśli szukasz wydajnego, całorocznego oleju odpowiedniego do pojazdu z pompowtryskiem ten produkt powinien spełnić Twoje oczekiwania. Lepkość 5W-40 sprawia, że doskonale sprawdzi się on w samochodach osobowych jeżdżących po Europie.

Nie wiesz, czy to odpowiedni olej?

Jeżeli do tej pory stosowałeś oleje mineralne, lub kupiłeś używany samochód i nie wiesz co smarowało silnik, nie decyduj się na olej syntetyczny. Może on spowodować odklejanie się nagromadzonych osadów (nagarów) i uszkodzenie silnika. Jeśli jednak do tej pory stosowałeś oleje syntetyczne możesz zdecydować się na Liqui Moly TOP-TEC. Zwłaszcza, jeśli cenisz sobie niezawodność, dobre smarowanie i długą żywotność oleju. Korzystaj z samochodu i nie myśl o wymianie oleju przez długie 30 tysięcy kilometrów. Dzięki nowoczesnym technologiom Twój silnik będzie bezpieczny przez cały czas. Jeśli nie chcesz stosować już olejów mineralnych możesz rozważyć przejście na nowocześniejsze produkty półsyntetyczne, warto to jednak skonsultować z fachowcem.

Tańsze zakupy z pewnego źródła.

Zamiast jeździć po sklepach motoryzacyjnych i przepłacać, albo kupować olej w supermarkecie, przy okazji cotygodniowych zakupów, zamów wysokiej jakości produkt Liqui Moly TOP-TEC przez internet. Kupując na stronie internetowej pod adresem olej-silnikowy24.pl masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt, a jednocześnie korzystasz z atrakcyjnej oferty cenowej.