LIQUI MOLY TOP TEC 5W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
TOP TEC 4300 5W-30
Nr artykułuOIL-296-5758
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
TOP TEC 4400 5W-30
Nr artykułuOIL-28-834
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Idealny olej syntetyczny do silników benzynowych

Wymiana oleju to jedna z tych czynności, o których często się zapomina. Przynajmniej w przypadku kierowców, którzy nie pokonują zbyt wielu kilometrów. Tymczasem wymiana oleju jest niezwykle istotna w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania silnika i zagwarantowania jego długiej żywotności. Gdy przyjdzie czas na wymianę oleju w twoim aucie, warto zastanowić się nad zakupem oleju Liqui-Moly TOP-TEC 5W-30.Jest to olej całoroczny do samochodów z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Producent poleca go zwłaszcza do takich marek jak Peugeot, Fiat, Honda, Mazda, czy Toyota. Olej ten bardzo dobrze sprawdza się także w samochodach z napędem na gaz oraz tych wyposażonych w filtr cząstek stałych.

Dlaczego warto go kupić?

Olej ten charakteryzuje się niskim tarciem i pozwala uzyskać naszemu silnikowi maksymalną fabryczną moc. Olej ten zaliczył pozytywnie wiele testów, a w każdym osiągał bardzo dobre rezultaty. Jeden z najsurowszych testów dla olejów silnikowych potwierdził, że w porównaniu z olejem podobnej klasy Liqui-Moly TOP-TEC 5W-30 pozwala ograniczyć zużycie paliwa aż o ponad 2,5%. W skali roku oznacza to spore oszczędności dla naszego portfela.Olej ten powstaje przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz najnowszych dodatków, może pochwalić się niską zawartością popiołów, a to wszystko sprawia, że w momencie rozruchu bardzo szybko dociera do wszystkich elementów silnika, które wymagają smarowania. Stosowanie tego oleju gwarantuje doskonałą ochronę przed zużyciem.

Szybko nie wymienisz...

I wcale nie wiąże się to z jego atrakcyjną ceną, zwłaszcza w internetowym sklepie Olej-silnikowy24.pl. Olej Liqui-Moly TOP-TEC 5W-30 posiada długą żywotność, dzięki czemu po wlaniu tego oleju, kolejny raz będziemy musieli to zrobić dopiero po przejechaniu około 40 000 kilometrów.