LIQUI MOLY SYNTHOIL Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky

Jaki olej wybrać.

Dobry olej silnikowy taki jak Liqui Moly SYNTHOIL , ma wpływ na działanie całego samochodu. Zbyt długo niezmieniany może jednak powodować uszkodzenia silnika, zatykanie filtrów i powstawanie nieszczelności. W samochodach stosuje się obecnie trzy typy olejów. Z bazą mineralną, dawniej bardzo popularne, obecnie stosowane głównie w starszych pojazdach, gdzie po długotrwałym stosowaniu tego typu smarowidła mogły wytworzyć się nagary, a zastosowanie nowocześniejszych olejów mogłoby doprowadzić do ich oderwania. Oleje syntetyczne, uznawane za najwydajniejsze, najbardziej ekologiczne i najlepiej dbające o silnik w codziennej, standardowej eksploatacji, mają szeroki zakres temperatur, w których działają i dobrze zmieniają lepkość. Oraz oleje półsyntetyczne, będące niejako kompromisem między mineralnymi, a syntetycznymi, tańsze od syntetycznych i z szerszym zakresem temperatur niż mineralne.

Silnik chroniony od rozruchu.

Olej Liqui Moly SYNTHOIL to wysokiej klasy olej syntetyczny, przeznaczony do stosowania całorocznego. Dzięki swoim właściwościom zabezpiecza silnik już w fazie rozgrzewania i rozruchu, dzięki czemu mniej narażona na tarcie jednostka napędowa może dłużej pozostać w pełni sprawna. Olej ten rekomendowany jest do samochodów osobowych. Innowacyjna formuła gwarantuje optymalne ciśnienie oleju niemal w każdej temperaturze. Jest to olej oznaczony kodem 5W-40, należy więc do grupy produktów tworzonych z myślą o środowisku naturalnym.

Wymiana na czas.

Zamów wysokiej klasy produkt Liqui Moly SYNTHOIL i skutecznie chroń swój silnik. Nie przekraczaj czasu wymiany oleju wskazanego przez producenta. Stosuj olej zgodnie ze wskazaniami, w tym przypadku w samochodzie osobowym i ciesz się dobrymi osiągami i płynną pracą silnika. Zamów produkt w dobrej cenie na stronie olej-silnikowy24.pl i odbierz paczkę we wskazanym miejscu.