LIQUI MOLY Olej do silników dwusuwowych zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
2-Takt-Motorsägenöl
Nr artykułuOIL-221-1301
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Liqui Moly - wiele lat pracy nad doskonałością produktów smarnych

Chociaż na terenie Polski produkty wytwarzane przez markę Liqui Moly można znaleźć od nieco ponad dziesięciu lat, to przedsiębiorstwo funkcjonuje o wiele dłużej i cieszy się bogatym doświadczeniem. Firma Liqui Moly GmbH powstała w roku 1957 w miejscowości Ulm położonej w południowych Niemczech nad Dunajem. Od samego początku działalności firma pracowała nad ulepszaniem właściwości wytwarzanych produktów. Dzięki temu możemy dziś korzystać z bogatej oferty obejmującej ponad cztery tysiące różnych produktów związanych z zapewnieniem płynnej pracy elementów mechanicznych.

Dlaczego olej do silników dwusuwowych Liqui Moly stanowi doskonały wybór

Dlaczego warto wybrać olej do silników dwusuwowych Liqui Moly? Otóż nie od dzisiaj wiadomo, że lepiej wychodzi się na stosowaniu produktów dedykowanych, niż takich, które przeznaczono do zastosowania ogólnego. Inaczej mówiąc nie warto wybierać olej uniwersalny, skoro istnieje, inny - lepiej dostosowany. Tak mniej więcej wygląda sytuacja jeśli chodzi o specjalnie opracowany olej do silników dwusuwowych Liqui Moly. Produkt ten nie tylko przygotowano z myślą o użytkownikach motorów dwusuwowych, ale również odpowiednio zmodyfikowano jego skład i zastosowano odpowiednie dodatki, by spełniał swoją rolę właśnie w takim środowisku pracy. Jeśli więc po raz kolejny staniesz przed wyborem oleju silnikowego, wybierz ten, który najlepiej odpowiada specyfikacji podanej przez producenta.

Olej silnikowy do wszystkich typów silnika dostępny w naszym sklepie internetowym

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić olej do silników dwusuwowych Liqui Moly odpowiednie filtry, czy też inne produkty niezbędne do utrzymania Twojego pojazdu w doskonałej kondycji tej znanej na całym świecie marki, swoje zamówienie z łatwością złożysz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.