LIQUI MOLY LEICHTLAUF Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
LEICHTLAUF 10W-40
Nr artykułuOIL-41
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Lekki bieg ku oszczędności.

Olej silnikowy niemieckiego producenta Liqui Moly LEICHTLAUF, czyli dosłownie lekki bieg został stworzony z myślą o kierowcach, którzy wiedzą czego oczekują od swojego samochodu. Jeśli w eksploatacji pojazdu największe znaczenie ma dla Ciebie czynnik ekonomiczny olej lekkiego biegu będzie doskonałym rozwiązaniem. Jest jednak pewien haczyk. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala wprawdzie na sporą oszczędność oleju, nie może jednak być stosowane w pojazdach narażonych na pracę w bardzo wysokich temperaturach i na wysokich obrotach. W warunkach mocnego obciążenia ochrona silnika olejem tego typu nie będzie odpowiednia, zwiększy się także jego zużycie. Jeśli jednak te ograniczenia nas nie dotyczą warto zainteresować się tego typu produktem.

Oszczędzaj paliwo podczas jazdy.

Oleje Liqui Moly LEICHTLAUF to ekonomiczne oleje syntetyczne, ich stosowanie może redukować zużycie paliwa aż o 2,5%. Nie warto jednak próbować oszczędzać stosując olej lekkiego biegu, jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz samochód będzie potrzebował pełnej mocy i dużej wytrzymałości. To doskonałe rozwiązanie do codziennej jazdy na niskich obrotach. Olej pomaga chronić silnik przed powstawaniem nagarów i nadaje się do całorocznego stosowania w silnikach wysokoprężnych oraz benzynowych. Nie jest jednak rekomendowany do stosowania w bardzo wysokich temperaturach, gdyż traci wtedy część swoich właściwości i nie generuje oszczędności.

Syntetyczne rozwiązanie dla samochodów osobowych.

Liqui Moly LEICHTLAUF stworzono z myślą o samochodach osobowych, są to oleje o niskim tarciu, zapewniające dobrą ochronę silnika w warunkach normalnego, codziennego użytkowania. Teraz możesz zamówić je bez wychodzenia z domu. Wejdź na olej-silnikowy24.pl i kup potrzebne produkty. Skorzystaj z niskich cen i wygodnej dostawy.