LIQUI MOLY Akcesoria ogrodnicze zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Nr artykułuOIL-256-1369
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zadbaj o swoje narzędzia ogrodowe

 

Kosiarki oraz piły łańcuchowe, z których korzystamy w ogrodach przydomowych lub na działkach wymagają stałej konserwacji, aby mogły długo i dobrze nam służyć. Do wyboru mamy wielu producentów olejów do smarowania łańcuchów w piłach oraz smarowania silników w kosiarkach. Na serię produktów firmy Liqui-Moly Akcesoria-ogrodnicze składają się zarówno oleje do pił, jak i kosiarek.Do kosiarek przygotowany został olej Rasenmäher. Jest to olej silnikowy przeznaczony do kosiarek czterosuwowych oraz innych silników, które wymagają stosowania olejów jednofunkcyjnych z klasą lepkości SAE 30 o specyfikacji API SG oraz MIL-L 46152 E. Olej ten zapewnia dobre smarowanie silnika oraz chroni przed zużyciem.

 

Produkt na bazie oleju roślinnego

 

Ciekawą pozycją w ofercie firmy jest olej do silnika płowanego z napędem łańcuchowym BI. Olej ten doskonale nadaje się do stosowania przez cały rok, niezależnie od temperatury otoczenia. Jest to olej biodegradowalny, przygotowany na bazie oleju roślinnego. Niemiecka organizacja Kuratorium für Waldarbeit und Forst przyznała temu produktowi najwyższą ocenę jakościową. Olej ten doskonale nadaje się do smarowania łańcuchów w piłach o wysokiej mocy. Znajdziemy go w sklepie Olej-silnikowy24.pl.

 

Olej do łańcucha piłowanego 100

 

Ostatnim produktem z serii Liqui-Moly Akcesoria-ogrodnicze jest olej do łańcucha piłowanego 100. Jest to olej przeznaczony do wysokowydajnych pił elektrycznych. Jest olejem mineralnym, który nadaje się do stosowania przez cały rok, dzięki odpowiedniemu współczynnikowi lepkości. Pracując w ogrodzie, pamiętajmy o konserwacji łańcucha. Odpowiednie smarowanie przegubów łańcucha oraz prowadnicy wydłuży żywotność piły i wpłynie na wysoki komfort pracy.