LIQUI MOLY 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
5W-40 Nachfüll-Motoröl
Nr artykułuOIL-105-1365
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Czysty silnik.

Przed laty w pojazdach mechanicznych stosowano mineralne oleje silnikowe, dziś wciąż jest to możliwe, ale w nowych pojazdach na ogół sięga się po oleje syntetyczne. Dzięki nowoczesnej formule środki te nie tylko nie powodują powstawania nagarów, ale też dodatkowo czyszczą silnik. Pozwala to na przedłużenie żywotności filtrów, przewodów i samej jednostki napędowej, jednak ogranicza możliwość stosowania tego typu środków w samochodach, które przez dłuższy czas były zalewane olejem mineralnym. Liqui Moly 5W-40 to klasyczny przykład dobrego oleju syntetycznego przeznaczonego do samochodów osobowych, jest olejem typu longlife, dzięki czemu pozwala przejechać nawet 30 000 km do kolejnej wymiany.

Uwaga na nagary.

Niektórzy właściciele starszych pojazdów decydują się na przejście z oleju mineralnego na syntetyczny, chcąc oczyścić silnik. Niestety, taka zmiana zwykle kończy się tragicznie. Nowoczesna formuła czyszcząca powoduje odklejenie się nagromadzonych złogów i zatkanie przewodów i filtrów, może to doprowadzić nawet do zniszczenia silnika. Oleje mineralne są z reguły dużo tańsze niż syntetyczne, jeśli jednak rozważasz używanie oleju mineralnego w nowym samochodzie ze względów ekonomicznych przemyśl to dokładnie. Jeśli szukasz oszczędności sięgnij po wysokiej klasy olej Liqui Moly 5W-40, w ten sposób unikniesz ryzyka uszkodzenia silnika.

Oryginalne produkty w niższej cenie.

Jeśli nie lubisz przepłacać ale chcesz mieć pewność, że dobrze dbasz o swój samochód zamów olej Liqui Moly 5W-40 na olej-silnikowy24.pl. Kupując w ten sposób zyskujesz dostęp do oryginalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Ten olej o niskim tarciu pozwoli Ci długo i wydajnie korzystać z samochodu, bez niepotrzebnych wydatków. Dzięki zmiennej lepkości możesz stosować go przez cały rok.