LIQUI MOLY 5W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

10 produtky
TOP TEC 4300 5W-30
Nr artykułuOIL-296-5758
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
TOP TEC 4400 5W-30
Nr artykułuOIL-28-834
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Nr artykułuOIL-1804
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Jaki olej silnikowy?

Raz na jakiś czas, a najlepiej po przejechaniu wskazanej przez producenta liczby kilometrów konieczna jest wymiana oleju silnikowego. Dzięki regularnym wymianom silnik jest dobrze konserwowany i samochód dłużej służy nam bez większych awarii. Kiedy nadejdzie pora wymiany oleju należy zwrócić uwagę na oznaczenia nowego produktu. Przede wszystkim najlepiej użyć tego samego typu oleju, co dotychczas, jeśli korzystaliśmy z oleju mineralnego, wlewajmy mineralny, jeśli z syntetycznego – syntetyczny. Konieczne jest też dostosowanie lepkości oleju do panujących na naszym terenie warunków. Olej Liqui Moly 5W-30 to olej syntetyczny dostosowany do jazdy w wysokich i niskich temperaturach.

Tajemnicze oznaczenia.

Oznaczenia widoczne na butelkach oleju silnikowego, pozwalają łatwo rozpoznać typ i lepkość produktu. Liqui Moly 5W-30 to olej syntetyczny o stosunkowo niskiej lepkości. Świetnie sprawdzi się w szerokim zakresie temperatur. Oleje oznaczone tym symbolem uznawane są w tej chwili za najbardziej ekologiczne, mogą być (i są stosowane nawet fabrycznie) w samochodach ciężarowych. Są to jednocześnie oleje typu long-life. Jeśli korzystaliśmy do tej pory z olejów syntetycznych warto rozważyć zakup produktu z tym oznaczeniem.

Kupuj taniej w sieci.

Dzięki rozwojowi sklepów internetowych możesz kupować oryginalne produkty taniej online. Jeśli chcesz kupić olej Liqui Moly 5W-30 z pewnego źródła wejdź na olej-silnikowy24.pl i złóż zamówienie. Zrealizujemy je i dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres, do domu, lub warsztatu samochodowego. Pamiętaj, by nie czekać z zamówieniem oleju na ostatnią chwilę i nie przedłużać okresu eksploatacji starego oleju silnikowego. Unikniesz w ten sposób ryzyka uszkodzenia silnika przez cząstki stałe, które mogą z czasem przedostać się przez filtry.