LIQUI MOLY 10W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
ÖL STOU 10W-30 Traktor
Nr artykułuOIL-352-672
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Wybierz profesjonalne środki smarne do maszyn

W rolnictwie używane są różne maszyny, agregaty i pojazdy, które potrzebują specjalistycznych substancji smarnych, aby funkcjonowały bezawaryjnie i na najwyższych obrotach. W tym celu powstały oleje mineralne Liqui Moly 10W-30, które można stosować przez cały rok. Ich lepkość zapewnia optymalną pracę silników i tłoków zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Mieszanka nie gęstnieje pod wpływem zimna, zachowuje dobre własności smarne, więc umożliwia szybkie nasmarowanie części i prawidłowy poślizg. Zmniejszone tarcie wpływa korzystnie na pracę silnika, zwiększa płynność przesuwu i zapewnia odpowiednią przepustowość.

Jakie są dopuszczenia w przypadku tej zawiesiny?

Można ją zastosować w traktorach, maszynach rolniczych i leśnych. Posiada dopuszczenie API, ACEA, Allison C4, Caterpillar TO-2. Płyn skutecznie smaruje systemy przekładniowe, hydrauliczne i mokre układy hamulcowe. Destylat ropy naftowej wzbogacono w dodatki przeciw powstawaniu osadów. Zawiesina eliminuje więc zanieczyszczenia, dba o powierzchnię wewnątrz silników w taki sposób, by była ona prawidłowo nasmarowana, a zarazem aby nie powstawały osady. Liqui Moly 10W-30 ma uniwersalne zastosowanie jako olej mineralny ze względu na swój skład, zapewnia ochronę przed zatarciem, przegrzaniem, efektywne smarowanie, a jednocześnie obniżenie poziomu zanieczyszczeń oraz zwiększenie wydajności pracy silnika, hamulców typu mokrego lub skrzyni biegów. Poza tym ta zawiesina posiada w składzie dodatki przeciwko utlenianiu się oleju, dzięki czemu długo zachowuje trwałość, jest wydajna.

Całoroczne płyny mineralne zamówisz online

Chcąc zamówić odpowiedni specyfik dla Twojej maszyny rolniczej lub leśnej, wejdź na Olej-silnikowy24.pl. Znajdziesz u nas wysokogatunkowe oleje całoroczne w przystępnej cenie. Zestaw mieszanki mineralnej o świetnych właściwościach smarnych zamówisz w pojemnikach po 20 litrów bądź w beczkach po 60 litrów.