LIQUI MOLY 0W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky

Olej syntetyczny dla najlepszej ochrony

Każdy dbający o swoje auto kierowca doskonale wie, że olej silnikowy to najważniejszy płyn w naszym pojeździe, a od jego jakości zależy stan jednostki napędowej. Najlepszą ochronę zapewni nam olej syntetyczny. Syntetyki, takie jak Liqui-Moly 0W-30, pod każdym względem przewyższają oleje półsyntetyczne oraz mineralne.Przede wszystkim syntetyki mogą pracować w o wiele wyższych temperaturach niż oleje półsyntetyczne oraz mineralne. Dzięki większej odporności na wysokie temperatury nie odkładają się one wewnątrz silnika, co zdecydowanie wpływa na wydłużenie żywotności jednostki napędowej w naszym samochodzie.

Dlaczego nie warto oszczędzać na oleju?

Olej w pełni syntetyczny nie tylko gwarantuje lepszą ochronę, ale także – mimo większej ceny – w dłuższej perspektywie czasu przyniesie nam sporo oszczędności. Z czego to wynika? Syntetyki dzięki swojej charakterystyce wpływają na zmniejszone zużycie paliwa, a dodatkowo o wiele wolniej się starzeją, dzięki czemu o wiele rzadziej jesteśmy zmuszeni je wymieniać. Olej Liqui-Moly 0W-30 zagwarantuje nam bezproblemową jazdę przez ponad 25 000 kilometrów.Szukając dobrego oleju syntetycznego w niskiej cenie warto zajrzeć do jednego z największych internetowych sklepów z olejami (nie tylko syntetycznymi) - Olej-silnikowy24.pl. Z pewnością znajdziemy tam olej do każdego samochodu – starego, nowego, diesla i benzyny.

Najważniejsza cecha Liqui-Moly 0W-30

Olej ten odznacza się niską lepkością w ujemnych temperaturach. Lepkość w ujemnych temperaturach oznacza się literą W, a w dodatnich bez literki. Olej ten będzie zatem spisywał się idealnie w bardzo niskich temperaturach i zdecydowanie ułatwi rozruszanie silnika.