GM OPEL Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
10W-40
Nr artykułuOIL-18-1234
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Smarowanie silnika w wersji ekonomicznej - co o tym myśleć?

Od jakiegoś czasu na sklepowych półkach obok najbardziej znanych marek olejów silnikowych dostępne są również oleje dedykowane, które cechują się o wiele niższą ceną. Co o tym sądzić? Czy powinniśmy od razu podejrzewać, że skoro olej silnikowy taki jak na przykład GM OPEL należy do produktów odznaczających się stosunkowo niską ceną oznacza, że powinniśmy bać się o jego jakość? Jak się okazuje nie istnieją ku temu żadne podstawy. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z olejem dedykowanym, którego parametry zostały tak dobrane, by spełniały konkretnie ustalone przez producenta samochodu warunki. Chociaż więc produkt ten dostępny jest w niższej cenie, to spełnia wszystkie normy, które opracowano z myślą o trwałym i bezpiecznym użytkowaniu pojazdów marki Opel.

GM OPEL - dedykowany produkt spełniający oczekiwania

Użytkownicy sięgający po produkty dedykowane marki GM OPEL mają szeroki wybór artykułów niezbędnych do prawidłowego i bezpiecznego eksploatowania pojazdu, które oczywiście zapewniają również trwałość jednostki napędowej. Niezależnie od tego, czy twój Opel napędza silnik benzynowy, wysokoprężna jednostka diesla, czy też jesteś użytkownikiem pojazdu wyposażonego w instalację gazową, wśród produktów GM OPEL znajdziesz olej, który spełni Twoje oczekiwania. Oleje dedykowane do silników Opla to zarówno produkty w pełni syntetyczne o specjalnym zastosowaniu, jak również oleje mineralne i półsyntetyczne, stosowane bodaj najczęściej.

Produkty smarne i inne akcesoria dostępne w naszym sklepie

Wysokiej jakości oleje silnikowe GM OPEL o zróżnicowanym przeznaczeniu jak również inne niezbędne akcesoria użytkowe do samochodu z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.