FUCHS 80W-90 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
SILKOLENE COMP GEAR OIL 80W-90
Nr artykułuOIL-1334-3273
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Titan Supergear 80W-90
Nr artykułuOIL-839-2781
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Dla płynnej pracy przekładni zastosuj nowoczesny smar

Szukasz środków do smarowania skrzyni biegów? Postaw na nowoczesną mieszankę Fuchs 80W-90, którą wzbogacono w związki o doskonałych właściwościach smarnych dla zmniejszenia tarcia elementów mechanicznych w przekładniach. W zależności od rodzaju zastosowania, posiada ona następujące dopuszczenia: API GL3API GL4API GL5API MT-1ZF TE-ML 05AZF TE-ML 16BZF TE-ML 17BZF TE-ML 19BZF TE-ML 21AProducent zwraca uwagę na skuteczne działanie oleju w przekładniach z elementami aluminiowymi i innymi komponentami z metalu, jest to bowiem syntetyk, który chroni metalowe ścianki podzespołów przed zatarciem i nagrzaniem. Zarazem nie wchodzi w reakcję chemiczną z aluminium, która mogłaby spowodować utratę właściwości smarnych.

Wraz ze smarowaniem zapewnia wysoką czystość

Podczas przepływu cieczy eliminowane są osady, żeby praca przekładni była lekka i płynna. Związki zawarte w tym syntetyku utrzymują osad w postaci zawiesiny, nie dopuszczając do rozrzedzenia czy też zanieczyszczenia oleju. Dzięki temu jest on wydajny i wykazuje się wysoką żywotnością, tzn. zachowuje właściwości ochronne przez długi okres eksploatacji. Co więcej, działa skutecznie i zapobiega nadmiernemu tarciu również w niskich temperaturach, można go więc stosować przez cały rok.

Nadaje się do użytku nie tylko w przekładniach

Fuchs 80W-90 znajduje bowiem zastosowanie również we wszystkich układach mechanicznych wymagających smarowania, np. maszyn rolniczych i przemysłowych. Jako wydajny środek chroniący przed przegrzaniem i awarią wskutek zatarcia charakteryzuje się lepkością o dużym zakresie zmienności w zależności od panujących temperatur. Zamów wysokiej jakości syntetyki i smary w serwisie Olej-silnikowy24.pl.