FUCHS 75W-90 Olej zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Titan Cytrac MB Syn 75W-90
Nr artykułuOIL-820-2750
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Titan Cytrac HSY 75W-90
Nr artykułuOIL-819-2749
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Titan SinTopoid 75W-90
Nr artykułuOIL-836
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Ten olej zastosujesz w przekładniach różnego typu

Do prawidłowej pracy przekładni niezbędne są profesjonalne środki smarne, do których należą produkty Fuchs 75W-90. Gwarantują one doskonały poślizg i bezawaryjne funkcjonowanie skrzyni w skrajnych temperaturach. Zawiesiny produkowane specjalnie do wielu rodzajów przekładni można podzielić je na trzy grupy: do użytku w samochodach osobowych ze specyfikacją API GL-4/GL-5, jak Cytrac HSY czy Cytrac MB Synthdo zastosowania w nietypowych urządzeniach rolniczych, przemysłowych, przekładniach mechanicznych ze specyfikacją API GL-5, API MT-1, SAE J2360, jak np. Gear HYPw hipoidalnych przekładniach ze specyfikacją API GL-5, API GL-4/-5/-5 incl. LS, jak Sintopoid

Charakteryzują się optymalną lepkością zależnie od temperatury

Kiedy na zewnątrz jest ciepło, olej staje się bardziej lepki, aby smarowanie konkretnych elementów pozwalało na ich gładką i swobodną pracę, a zarazem dla ochrony przed ewentualnym zatarciem czy zbytnim nagrzaniem. Z kolei gdy panują niskie temperatury, ciecz traci lepkość, aby szybko i precyzyjnie nasmarować wszystkie komponenty przekładniowe i ochronić je równie skutecznie przed czynnikami fizycznymi. Dostosowanie lepkości kinetycznej do panujących temperatur Fuchs 75W-90 zawdzięcza nowoczesnej technologii, w której na etapie produkcji dodano do mieszanki związki polimeryczne, wykazujące się wysoką odpornością termiczną. Olej wzbogacono też w związki antyoksydacyjne i dyspersyjne, aby wydłużyć jego żywotność i zapobiec osadzaniu się zanieczyszczeń.

Znajduje on zastosowanie w różnego typu urządzeniach

Dzięki uniwersalnemu działaniu i wielofunkcyjności sprawdza się w skrzyniach biegów aut osobowych, osiach napędu, manualnych przekładniach, rozdzielnikach oraz we wszystkich mechanizmach narażonych na obciążenia mechaniczne. Całoroczne płyny do ochrony przekładni przed działaniem temperatur i skutkami tarcia znajdziesz online na Olej-silnikowy24.pl.