FUCHS 20W-50 Olej zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
SILKOLENE COMP 4 20W-50 - XP
Nr artykułuOIL-1333-3269
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
SILKOLENE V-TWIN 20W-50
Nr artykułuOIL-1367-3359
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
SILKOLENE SUPER 4 20W-50
Nr artykułuOIL-1365
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wybierz efektywne i szybkie smarowanie na co dzień

Powstały na bazie nowych technologii uszlachetniających destylat ropy naftowej Fuchs 20W-50 zapewnia wydajną pracę silnika i szybkie nasmarowanie części mechanicznych, przez co skutecznie chroni przed zgubnym skutkiem tarcia. Wykazuje wysoką odporność termiczną, może więc być stosowany w układach silnikowych opartych o chłodzenie powietrzem lub cieczą. Comp 4 XP z dopuszczeniami API SL, JASO MA2 został wyprodukowany na bazie poliestrów, jest syntetykiem wspomagającym pracę silnika motocyklowego zwłaszcza przy częstym zwalnianiu i przyspieszaniu.

Z kolei Silkolene Super 4 sprawdzi się w nowoczesnych silnikach

Współgra on z czterosuwami, a jako półsyntetyk zapewnia im ochronę przed zatarciem, zanieczyszczeniami i ponadto redukuje zużycie paliwa. Jego specyfikacja to API SF, API SG, JASO MA2. Do widlastych czy dwucylindrowych silników, np. japońskich motorów, doskonale nada się mineralny V-Twin z dopuszczeniami API CF, API SG, API SH, API SJ, JASO MA2. Fuchs 20W-50 działa efektywnie jako środek smarny przez cały rok. Jego lepkość podczas zimy maleje, aby ciecz smarowała części mechaniczne przy uruchamianiu pojazdu z jak największą wydajnością, podczas lata z kolei lepkość 50 oznacza, że płyn zachowuje właściwości ochronne i smarne nawet przy wysokich temperaturach.

Postaw na stabilną pracę układu silnikowego

Związki polimerów i estrów zawarte w składzie tego oleju pozwalają na utrzymanie silnika w czystości, gdyż szybka cyrkulacja cieczy przez cały układ nie pozwala na osadzanie się zanieczyszczeń. Dzięki temu wszystkie części mechaniczne pracują stabilnie i lekko, a ponieważ odpowiednie smarowanie przyczynia się do redukcji oporów w silniku, tym samym zwiększają się osiągi. Kup nowoczesne środki smarne na Olej-silnikowy24.pl.