FUCHS 15W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
Titan Formula 15W-40
Nr artykułuOIL-822-2753
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Titan Truck Plus 15W-40
Nr artykułuOIL-848-2803
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Wielofunkcyjne płyny nasmarują każdy typ silnika

 

Zarówno w silnikach benzynowych, jak i Diesla możesz zastosować Fuchs 15W-40. Pasuje on do układów z turbodoładowaniem i bez, z katalizatorem, a także do pojazdów narażonych na silne obciążenia np. autobusów, maszyn rolniczych, budowlanych i turystycznych. Wykazuje wysokie właściwości smarne przy niskich i wysokich temperaturach. Dzięki temu szybko i skutecznie zapobiega zatarciom i przegrzaniom w układzie silnikowym. Przez swoją odporność termiczną oraz wielofunkcyjność znajduje zastosowanie w ekstremalnych warunkach drogowych, zarówno przy szybkiej jeździe autostradą, jak i w środowisku miejskim, gdy często zwalniasz i przyspieszasz.

 

Dzieje się tak z powodu optymalnej lepkości

 

Lepkość płynu zmienia się pod wpływem działania temperatur, co pozwala na dotarcie oleju do najdalszych ścianek silnika przy zimnym rozruchu, a także w trakcie gwałtownego wciskania gazu. Przy zwiększonych obrotach smar chroni tłoczki, zawory i komorę silnikową przed osadzaniem się zanieczyszczeń. Fuchs 15W-40 został wzbogacony w specjalne dodatki oczyszczające układ silnikowy, a także w związki przeciw starzeniu się i utlenianiu oleju. Powstał na bazie mineralnej dla zapewnienia skutecznej ochrony przed zatarciem oraz usprawnienia pracy silnika.

 

Nasmarowane części pracują sprawniej i wydajniej

 

Wskutek efektywnego smarowania praca silnika jest wydajniejsza, ponieważ maleje tarcie komponentów mechanicznych, więc mogą one poruszać się bez większego oporu - lekko i sprawnie. Dzięki temu samochód porusza się płynnie, efektywnie, spala mniej paliwa, co dodatkowo przyczynia się do redukcji spalin. Ponadto precyzyjne dotarcie oleju do wszystkich elementów w układzie silnikowym pozwala lepiej ochronić je przed zużyciem. Aby zamówić olej mineralny lub syntetyk do silnika Twojego pojazdu, wejdź na Olej-silnikowy24.pl.