FUCHS 10W-60 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Titan Race 10W-60
Nr artykułuOIL-1374-3716
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Titan Supersyn 10W-60
Nr artykułuOIL-842-2784
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Fuchs - wieloletnie doświadczenie, stabilność, badania i rozwój

Fuchs to przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem środków smarnych na całym świecie już od ponad 80 lat, co pozwoliło mu zdobyć w tej branży nieocenione doświadczenie. Firma zajmuje się produkcją środków smarnych nie tylko do samochodów. Zaopatruje również branżę przemysłową oferując oleje z przeznaczeniem do specjalistycznego zastosowania. Pod względem technologicznym producent zdecydowanie stawia na rozwój. 10 procent zatrudnionego personelu zajmuje się rozwojem i badaniami. To umożliwia zaspokajanie nie tylko bieżących potrzeb użytkowników, ale również tych, które przyniesie przyszłość.

Oleje - często niezrozumiałe oznaczenia i dokonanie właściwego wyboru

Kiedy przychodzi nam wybrać spośród wielu dostępnych olejów, różnych marek i producentów, w dodatku nie do końca rozumiemy oznaczenia, które na pierwszy rzut oka wydają się być nieco skomplikowane, pojawia się problem. Co zatem wziąć pod uwagę? Przede wszystkim skupmy się na oznaczeniach. Pierwsza liczba, występująca przed literą W daje nam informację o tym, jaka jest najniższa temperatura rozruchu silnika, w której olej będzie w stanie go chronić. Za przykład weźmy olej silnikowy Fuchs 10W-60 Titan Supersyn. W tym przypadku oznaczenie 10W oznacza skuteczne smarowanie już od - 25 °C. Kiedy silnik się rozgrzeje zmieniają się właściwości oleju. Dlatego znajduje zastosowanie druga liczba. W tym przypadku 60 oznacza gruby film olejowy, o najwyższym stopniu ochrony.

Doskonały wybór elementów instalacji radiowej w sklepie internetowym

Zawsze, kiedy przychodzi Ci dokonać bieżących napraw w Twoim samochodzie stawiaj na to, by kupowane przez Ciebie części charakteryzowały się wysoką jakością. Pamiętaj, że zarówno olej silnikowy Fuchs 10W-60 Titan Supersyn, jak i inne produkty smarne z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl