FUCHS 0W-20 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Titan GT1 Pro V 0W-20
Nr artykułuOIL-1370-3707
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
SILKOLENE PRO R 0W-20 (Racing)
Nr artykułuOIL-1349-3312
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Jeszcze większa wydajność mieszaniny niż zazwyczaj

Fuchs 0W-20 to olej wzbogacony w dodatki przeciw korozji, utlenianiu się cieczy, pienieniu i starzeniu. Dzięki tym związkom utrzymuje on silnik w doskonałej czystości, a zarazem sam redukuje częstotliwość wymian syntetyku, ponieważ przez długi czas eksploatacji auta zachowuje wysoką jakość. Dodatki poliestrów i przeciwutleniacze zapewniają wysoką czystość cieczy, wpływają na zachowanie jej własności smarnych nawet w ekstremalnych warunkach. Jest to płyn całoroczny, który szybko i precyzyjnie dociera do najdalszych zakamarków silnika przy tzw. zimnym rozruchu, a trzaskający mróz na dworze sięgający -35 stopni Celsjusza mu niestraszny. Z kolei latem wykazuje się stabilnością termiczną, pozwala zachować dobrą przepustowość w układzie silnikowym i lekką pracę części mechanicznych.

Dzięki temu zapobiega przegrzaniu się i zatarciu silnika

Wpływa to także na osiągi, maleją opory tarcia, więc silnik pracuje płynnie i wydajnie. Na etapie produkcji zastosowano specjalną, nowoczesną technologię uszlachetniającą destylat ropy naftowej, aby zapewnić szczelność w układzie przy przemieszczaniu się cieczy. Mikrogranulki tzw. polimery przylegają do ścianek, tłoczków i zaworów, dając im ochronę w momencie smarowania, jak i po wyłączeniu silnika. Właśnie dlatego Fuchs 0W-20 to niezawodny środek smarny, ponieważ dba o stan układu silnikowego nawet wówczas, gdy ten znajduje się w bezczynności.

Jedziesz szybciej, a mimo to spalasz mniej

Jako niezwykle wydajny umożliwia staranne smarowanie przy rozgrzanym silniku, większych obrotach, również w konstrukcjach z katalizatorem i bez. Nadaje się do zastosowania w sportowych samochodach z turbodoładowaniem ze względu na wysoką odporność termiczną. Syntetyki o większej wydajności możesz zamówić online na Olej-silnikowy24.pl.