Ford 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
5W-40 Formula S/SD
Nr artykułuOIL-94
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego

Zadbaj o ochronę części silnika przez cały rok

Optymalne smarowanie, redukcja tarcia, wyciszenie pracy tłoków i duża wydajność to cechy płynu Ford 5W-40. Jest on przeznaczony do zastosowania w samochodach osobowych z wysokoprężnymi silnikami z pompowtryskarką typu Ford i Volkswagen. Ten półsyntetyk może być stosowany przez cały rok. Jego lepkość dostosowuje się do panującej temperatury. W momencie, kiedy uruchamiasz silnik, zawiesina przenika do podzespołów, aby zapewnić im właściwe smarowanie i tym samym płynny start pojazdu bez nieprzyjemnego odgłosu tarcia.

Wpływa to na większą żywotność silnika

Zminimalizowanie tarcia o siebie poszczególnych elementów poprawia osiągi, sprawia, że silnik pracuje długo i wydajnie. Substancje w składzie oleju silnikowego odpowiadają również za: obniżenie poziomu zanieczyszczeń, mniejsze zużycie paliwa, działanie ochronne, uniknięcie korozji, wydłużenie aktywności zawiesiny. Kierowcy rekomendują oryginalne ciecze oleiste Formula S/SD zarówno ze względu na ich wydajność, jak i z tego powodu, że chronią one silnik skutecznie przed różnymi zagrożeniami i przyczyniają się do zmniejszenia tarcia, czyli do oszczędności paliwa. Związki utleniające w składzie cieczy Ford 5W-40 sprawiają, że zachowuje ona większą trwałość.

Ekonomiczny półsyntetyk jest dostępny w przystępnej cenie

Gdy potrzebujesz pilnie oleju silnikowego, możesz liczyć na szybką dostawę w portalu Olej-silnikowy24.pl. Znajdziesz tu różne typy zawiesin, od mineralnych, po syntetyczne, a do tego otrzymujesz oryginalny produkt o właściwościach smarnych, który może służyć na długo.