FORD 5W-30 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
5W-30 Formula F
Nr artykułuOIL-187
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Równomierne smarowanie wydłuży żywotność silnika

 

Wyspecjalizowany w ochronie podzespołów układu silnikowego płyn Ford 5W-30 stanowi profesjonalne rozwiązanie smarne i wyróżnia się wśród olejów dostępnych na rynku innowacyjnym składem, który wpływa na obniżenie tarcia. Wydajne smarowanie pozwala uzyskać lepsze osiągi. Płynna praca wszystkich tłoczków, wału rozrządu, korbowodów przyczynia się do uzyskania lepszego komfortu jazdy i wydłużenia żywotności silnika. Redukcja tarcia niesie za sobą również zmniejszone zużycia paliwa. Dzieje się tak dlatego, że poszczególne zespoły silnikowe pracują lżej i nie dochodzi do przeciążeń wskutek nadmiernego tarcia i przegrzania.

 

Całoroczny olej sprawdzi się w wielu silnikach

 

Dzięki zastosowaniu technologii umożliwiającej zmianę gęstości oleju w zależności od panującej temperatury może on służyć przez wiele sezonów w silnikach o wielu zaworach i tych standardowych. Przeznaczony jest do układów benzynowych. Niskie tarcie i redukcja zanieczyszczeń powodują, że mechanicy i doświadczeni kierowcy polecają ten produkt użytkownikom różnych fordów. Ważne jednak, abyś dobrał taki olej silnikowy, który będzie kompatybilny z układem silnikowym Twojego samochodu, np. Ford 5W-30 nadaje się do fordów z systemem oznaczonym symbolami WSS-M2C 913-A, WSS-M2C 913-B, WSS-M2C 913-C.

 

Tylko oryginalne produkty dają gwarancję lepszych osiągów

 

Od składu płynu oleistego zależą jego możliwości, to, czy będzie smarował efektywnie części silnika, czy zapobiegnie korozji i efektom wywołanym tarciem. Na rynku istnieje wiele podróbek, dlatego trzeba uważać przy zakupie. Najlepiej polegać na sprawdzonych dostawcach i importerach. Aby zamówić oryginalną zawiesinę ze wszystkimi swoimi właściwościami, wejdź na Olej-silnikowy24.pl.