FUCHS 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
Titan Supersyn Longlife 5W-40
Nr artykułuOIL-201-266
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Titan Supersyn 5W-40
Nr artykułuOIL-195-253
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Titan GT1 5W-40
Nr artykułuOIL-389-6122
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Dokładne smarowanie to dobre zdrowie silnika

Wytwarzany w nowoczesnych procesach technologicznych Fuchs 5W-40 sprawdza się wyśmienicie w roli ochronnej i smarnej podczas eksploatacji pojazdu w codziennych warunkach miejskich oraz na autostradach i torach sportowych. Dedykowany jest do użytku w samochodach osobowych i dostawczych z silnikami: benzynowymiDieslawysokoprężnymiwielozaworowymiz turbodoładowaniemz katalizatorem lub bezz DPFRównież znajduje zastosowanie w nietypowych silnikach sportowych, dając pewną ochronę przy wysokich temperaturach wewnątrz silnika.

Wielosezonowe użytkowanie jest wygodne i oszczędne

Lepkość kinetyczna syntetyku umożliwia szybkie dotarcie zawiesiny i skuteczne nasmarowanie części silnikowych przy zimnym rozruchu oraz wydajną ochronę przez zatarciem i przegrzaniem w sezonie letnim. Optymalna wartość lepkości przy wyższej temperaturze powoduje swobodny przepływ Fuchs 5W-40, co wpływa na lekką pracę tłoków i innych części mechanicznych, daje im sprężystość i poprawia wydajność. W rezultacie auto spala mniej paliwa, a do tego możesz liczyć na wyższe osiągi, bo silnik pracuje płynnie, wydajnie, na wysokich obrotach i przy dużych prędkościach. Wiadomo, że obciążenia związane z szybkością czy też rzadką eksploatacją samochodu powodują przedostanie się produktów paliwowych do oleju i zanieczyszczenia, przez co syntetyk może w efekcie rozcieńczenia stracić swoje własności smarne. Aby temu zapobiec, zastosowano technologię XTL, która odpowiada za oczyszczanie mieszaniny i ograniczanie jej zużycia.

Do tego przeciwdziała osadzaniu się zabrudzeń

Zanieczyszczenia utrzymuje w postaci jednorodnych zawiesin, co pozwala na utrzymanie właściwości smarnych i ochronnych samego oleju przez długi czas. Płyny w pełni syntetyczne, półsyntetyki, ciecze mineralne i syntetyki Fuchs 5W-40 kupisz u nas na Olej-silnikowy24.pl.